* Регистрация    Гараж Гараж * Вход 


* Группа в TELEGRAM * Барахолка Polis.ua Партнер ОСАГО

В связи с участившимися атаками спам-ботов Активация новых пользователей осуществляется ВРУЧНУЮ Администраторами. Могут быть задержки.
Часовой пояс: UTC + 2 часа
Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 16 ] 
Автор Сообщение
Не в сети
СообщениеДобавлено: 21 апр 2014, 11:30 
Член президиума
Аватара пользователя
Зарегистрирован: 06.04.2010
Сообщения: 8105
Из: Ukraine (ua) Харьков
Авто: VW Passat B5+ 2.8 4motion
Репутация: 239
Активист клубаАктивист клубаАктивист клубаАктивист клубаАктивист клуба
Награды: 4
Все не було часу описати подорож (якщо можна так назвати) по всій Україні в 2013 році.
Задача по роботі була побувати в усих районих центрах України, багато кто з вас не тільки не був і не буде в багатьох районах, а й навіть не чув про такі міста і села.
На письменицьку премію не претендую. Но як автомобіліст по життю, магістр ХАДІ, та людина що постійно в темі автоперевезень, думаю що зможу шось автоцікаве розповісти. Про правобережну Україну буду писати на російській мові, про лівобережну - на Українській. Мета вибору мови, довести до тієї чі іншой сторони, що ніякого мовного бар'єру, який все хтось намагається навязати немає. Я все життя балакаю на російській мові, закінчив руську школу, але обожнюю українську мову, і завжди де міг за неї голосував. Це мовний епілог.
Фото будуть мої та з інтернету. По максимуму спробую розповісти про все що бачив та знаю, якщо хтось обладає більш повною інформацією, залюбки вислухаю.

Що маємо:
- гроші (не дуже надіїтесь на картки, завжди потрібно мати готівку при собі, бо до багатьох районих центрів прогрес ще не дійшов, я був здивований, коли люди казали що немає приват-банку у них)
- автомобіль (пассат іноді давав багато хвилювання, бо я розумів що якщо у нього зломається щось важке то.... наврядші у райцентрі мені його полагодять, а до обласного могло бути і 200 і 300 км, страшно, але пассат не півдів жодного разу, за що йому низький поклон)
- телефон HTC з навігатором (раджу кожному автомандрівнику купити навігатор, коли у тебе в день 20-30 робочих дзвінків, весь час працює навігатор, і ще іноді ти гаєшь багато часу в тел.інтернеті на пошук гостиниці, телефон вмирає (особливо сучасні телефони) за 2-4 години, і потім ти залишаєсься без звязку, карти та маєтку. Телефона зарядка в авто не завжди зручна та і її заряду вистачає лише на підтримання єнергіі, а не на її відновлення.
- карта України (дуже допомогала. По перше, орієтуватися на місцевості, там во Тернопіль, там Вінниця, їхати туди, переїхати туди, на екрані в 4" дуже важко в цьому орієнтуватися, тим паче коли зміна напрямів в день може сягати біля десяти. А ще потрібно враховувати що маршрут міг коректуватися протягом дня (далі поясню чому).
- 5-6 комплектів одежі (дуже проблемна тема, чим більше тим краще, бо пральні машинки хоча іноді і були, але на висушення не було часу)
- їжа (лише на 5-6 поїздку я зробив для себе висновок, що перше що потрібно у машині: вода. У мене завджи у багажнику потім було 5 литрів чистої води, це не тільки економило гроші, а й відновлювало водний баланс водія (на добу приблизно 2 літри потрібно).

Напрямок 1.
Харків - Богодухів - Ахтирка - Тростянець - Гадяч - Миргород - Хорол - Полтава - Харків.
Вирушаємо. День перший.
Изображение
Сумський напрямок. Регіональна дорога. Не потрібно від неї чекати чогось незвичайного. По 1 полосі в кожному напрямку, майже усюди. Якщо оцінювати якість по 5 бальній. Ставлю 4-. Їхати можна, іноді навіть швидко. Майже всюди маленькі села. На 130 км всього два великих населених пунктів: Вільшани та Богодухів.
Доречі якщо у с. Максимовка повернути направо
Изображение
то через 5-7 км можна попасти у музей Григорія Сковороди. Природа надзвичайна, тут похований видатний філософ Г.С. Сковорода, там же розташований музей його імені).
Пробираємось далі.
Сумська область. Все частіше зустрічаються номери ВМ. Доречі я знаю всі серії автономерів. А ти?)))
Ахтирка. Є легенда що у якоїсь цариці щось випало в цьому місці і вона закричала "Ах, тырка!". Наскільки це правда - мені не відомо.
Місто залишається зліва і ми прямуємо в м.Тростянець. Як його ще називають місто шоколоду. Сподіваюся що кожному відомо що в ньому розташована шоколадна фабріка Корона. Доречі у повітрі біля фабрики пахне ваніллю))
Изображение
Тут була моя перша, але на жаль не остання помилка маршруту. Тут буде вчасно згадати анекдот, який я завжди згадував коли мені казали що я вибрав невірний маршрут
Цитата:
Эра освоения запада. Приезжий выходит из вагона. Домик вокзала. Чистая степь. Спрашивает у смотрителя на перроне:
- Далеко ли до города?
- Да миль шесть будет.
- А почему вы не догадались построить вокзал ближе к городу?
- Вначале мы так и хотели, но решили, что лучше построить ближе к рельсам.

Це до того що маршрут будувався виходячи з міст які потрібно було проїхати, можливо до них і існують інші шляхи, але ноблес обліж, як кажуть французи. На питання "чи є туди дорога", різниця відповідей місцевих іноді противоположня, один вважає що можна, інший не рекомендує їхати. Взагалі після 25тис км по Україні я так і не знайшов правильної схеми планування маршруту, дороги можуть бути різні, куча ньюансів, що там казати. А якщо враховувати обмежок часу (я не просто катаюсь взадоволення) то їсти доводилося тільки увечорі.
З Тростянця на Лебедин дороги немає!! Навігатор то веде, але їхати можна 20-30 км на годину по ямам.
Думки гуся "Куди ти їдешь? [facepalm] "
Вложение:
IMAG05032.JPG
IMAG05032.JPG [ 516.78 КБ | Просмотров: 8965 ]

Дорога:
Вложение:
123.jpg
123.jpg [ 375.68 КБ | Просмотров: 8965 ]

Біля Лебедина знаходиться т.н. "лебедине озеро", я проїхав поблизу нього, нічого незвичайного не побачив. Вікі каже що що це озеро старіше ніж Байкал, та утворилося ще у ледникові часи (кому цікаво http://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%A8%D0% ... D0%BE).
Я казав що с Тростянця немає дороги до Лебедина? Після дороги Лебедин - Гадяч, я зрозумів що до цього була гарна дорога. 30 км того що на фото... нема слів.
Вложение:
456.jpg
456.jpg [ 362.8 КБ | Просмотров: 8965 ]

Доречі, доїхати до Лебедина по відносно кращій дорозі можна, але крюк складе 50-100км щонайменше, та і поняття "погана дорога". Про те що на фото мені місцеві сказали так "Поганенька дорога, але їхати можна". Тому зробити для себе висновки про дорогу можна тільки по ній проїхавши.
Ось вона Полтавська губернія, Гоголівські краї. м.Гадяч. Номери серії ВІ.
Пробіг за день склав приблизно 300 км по не найкращим дорогам України.
Зупинився в Готелі "Октябрь". Найгірший готель за 4 місяця де я був. Це був перший раз коли я шукав де заснути, та і на вїзді побачив баннер. Краще би я його не бачив. Фото немає. Я такий жах не наважився фотографувати. Скажу так, у ванній душ приймав у тапках [facepalm]. Всю романтику невідомих подорожей, нових знайомст, красивих місць майже відбив у мене, хоті що найменше скоріше попасти додому.
Про Гадяч скажу - чудове місто. Далі ще буде багато міст, але у ньому я зупинився вперше. Взагалі людині яка постійно живе в суєті великого міста я би дав раду частіше їздити ось по таким місцям, саме тут загартовується патріотизм та духовність, у великих містах не те.. не буде.
У Гадячі дуже сподобався Свято-Успенський собор
Изображение
Місцевий розповів що його будували на кошти (вікі про це нічого не говорить) якоїсь інозменої кампанії, коли його побудували, приїхали перевіряти і були шоковані, за ті гроші що на нього виделіли по проекту він мав бути удвічі більше)) Ну як завжди у нас.

День наступний.
Изображение
Їдемо до Миргороду. Які місця :jn_pu_sk: Гоголя важаюсть класикою руської літератури, але те що він зробив для полтавської області... це неможливо оцінити. Доречі по работі я познайомився з Коробкою, хто читав "Мертвые души" зрозуміє про що я ;)
По дорозі зустрічаємо місце проведення Сорочинської ярмарки, с. Великі Сорочинці. Сама ярмарка буде у серпні, але я не міг не зупинитися.
Вложение:
789.jpg
789.jpg [ 529.07 КБ | Просмотров: 8965 ]

Миргород. Центральна вулиця. Звістно вул. Гоголя. Ні леніна як у 50% маленьких городів, а саме Гоголя.
Миргород дуже сподобався, місто несе позитив, багато справжньго українського колориту. Взагалі мені дуже імпонує бажання Полтавської області побудувати все на україності, їжа, мотелі, будівлі, все намається бути в українському стилі.
З Миргороду їдемо у Хорол. Місто козацької слави. Герб ніби натягає
Изображение
Про Хорол нічого не скажу.
Вирушаємо додому. 250 км по трассі Е40. Всім відома як Київ - Харків. Але мало хто знає що це міжнародна трасса, одна із наздовших в Европі. Починається вона в Франції, а закінчується в Казахстані. До речі в Україні це мабуть в цілому краща траса в співвідношенні якість/довжина. Ця траса є частиною маршруту Київ - Чоп, яку нещодавно зробили ідеально, 2 полоси в обидва напрями, посередині відбійник, лише кайф від руху портять села і городки які пролягають майже на всьому маршруту Київ-Чоп. Стосовно частини Київ - Харків, її будують, нажаль дуже повільно, але діло йде, і вже багато ділянок де можна констатувати факт ідеального стану а-ля Київ-Чоп.
м. Чутово, Полтавська область, знаходиться на межі харківської області і полтавської. Привіт машини з номерами АХ.
Далі буде.

_________________
Nissan Primera B12
V6 2.8 Passat B5+ Variant 4Motion
Passat B4 '96 2.0 ADY был
Изображение


Последний раз редактировалось LiSSr 03 апр 2015, 19:48, всего редактировалось 1 раз.

Вернуться к началу
Профиль Просмотреть гараж пользователя
 
Не в сети
СообщениеДобавлено: 21 апр 2014, 11:30 
Член президиума
Аватара пользователя
Зарегистрирован: 06.04.2010
Сообщения: 8105
Из: Ukraine (ua) Харьков
Авто: VW Passat B5+ 2.8 4motion
Репутация: 239
Активист клубаАктивист клубаАктивист клубаАктивист клубаАктивист клуба
Награды: 4
резерв.

_________________
Nissan Primera B12
V6 2.8 Passat B5+ Variant 4Motion
Passat B4 '96 2.0 ADY был
Изображение


Вернуться к началу
Профиль Просмотреть гараж пользователя
 
Не в сети
СообщениеДобавлено: 21 апр 2014, 11:31 
Член президиума
Аватара пользователя
Зарегистрирован: 06.04.2010
Сообщения: 8105
Из: Ukraine (ua) Харьков
Авто: VW Passat B5+ 2.8 4motion
Репутация: 239
Активист клубаАктивист клубаАктивист клубаАктивист клубаАктивист клуба
Награды: 4
резерв

_________________
Nissan Primera B12
V6 2.8 Passat B5+ Variant 4Motion
Passat B4 '96 2.0 ADY был
Изображение


Вернуться к началу
Профиль Просмотреть гараж пользователя
 
Не в сети
СообщениеДобавлено: 21 апр 2014, 13:23 
Член клуба
Аватара пользователя
Зарегистрирован: 31.10.2012
Сообщения: 453
Из: Ukraine (ua) Луцьк, Синьоока Волинь
Авто: 1999 Volkswagen Passat Variant B5 1,9 TDI
Репутация: 120
Друг клубаДруг клубаДруг клуба
йомайо, має бути цікаво) Шкода треба в гості йти і нема часу дочитати=) Приїду обовязково перечитаю все=)

_________________
Drive2
Мій VW Passat B5
Jedem Das Seine
Рабів до раю не пускають (Іван Сірко)


Вернуться к началу
Профиль Просмотреть гараж пользователя
 
Не в сети
СообщениеДобавлено: 21 апр 2014, 13:39 
Мыслитель
Аватара пользователя
Зарегистрирован: 18.12.2012
Сообщения: 294
Авто: VW 111111
Репутация: 44
Положительная личность
Классный пробег . Обожаю познавать маленькие селения и городки . Надо будет запланировать туры в пределах одного дня .


Вернуться к началу
Профиль Просмотреть гараж пользователя
 
Не в сети
СообщениеДобавлено: 21 апр 2014, 14:06 
Член клуба
Аватара пользователя
Зарегистрирован: 31.10.2012
Сообщения: 453
Из: Ukraine (ua) Луцьк, Синьоока Волинь
Авто: 1999 Volkswagen Passat Variant B5 1,9 TDI
Репутация: 120
Друг клубаДруг клубаДруг клуба
Дуже дуже круто=) Цікава інформація, я аж задумався над тим щоб і собі катнути хоча б по області і зробити такий от звіт. По роботі обкатав майже всю область вздовж і в поперек, а от розказати толком і нема чого. Все часу не вистачає=)
Про маленькі містечка типу Гадяча - повністю згоден. Хоч Луцьк з Харковом і не рівняти, в нас трохи більше 200 тищ населення, але коли приїзджаєш до районного центру типу Володимир-Волинського якому більше 1000років, розумієш яке прекрасне життя, як чудово нікуди не спішити, навкруг мир і спокій=)
Дороги терпимі, внас теж такі є, особливо мене пруть такі як ота з довоєнною брусчаткою=) справжня жесть, але у Волинській області такі дороги заводять у дуже колоритні і мальовничі місця, де люди не зіпсовані цивілізацією, туди де є шось, шо місто давно і безповоротно втратило=)
П.С. Пиши ще. А я за попкорном=)

_________________
Drive2
Мій VW Passat B5
Jedem Das Seine
Рабів до раю не пускають (Іван Сірко)


Вернуться к началу
Профиль Просмотреть гараж пользователя
 
Не в сети
СообщениеДобавлено: 21 апр 2014, 16:56 
Член президиума
Аватара пользователя
Зарегистрирован: 02.04.2010
Сообщения: 2909
Из: Ukraine (ua) Киев
Авто: 2007, Passat B6, 2.0 TDI, DSG
Репутация: 233
Активист клубаАктивист клубаАктивист клубаАктивист клубаАктивист клуба
Награды: 5
Ромка молодець. Гарно описав, та ще й на українській мові. Цікаво) продовжуй)
До речі усі міста які ти перераховував знайомі]

_________________
VW Passat B6 2,0 TDI
Модель Kasper


Вернуться к началу
Профиль
 
Не в сети
СообщениеДобавлено: 22 апр 2014, 15:07 
Президент VW Club UA
Аватара пользователя
Зарегистрирован: 26.05.2010
Сообщения: 640
Из: Ukraine (ua) Киев
Авто: 2007, Cross Touran, 1,4 TSI, DSG
Репутация: 128
Друг клубаДруг клубаДруг клуба
Награды: 3
Гадяч моє рідне місто, дійсно дуже чудове.

_________________
Работать надо не 12 часов, а головой.
© Стив Джобс


Вернуться к началу
Профиль
 
Не в сети
СообщениеДобавлено: 22 апр 2014, 17:57 
Член президиума
Аватара пользователя
Зарегистрирован: 06.04.2010
Сообщения: 8105
Из: Ukraine (ua) Харьков
Авто: VW Passat B5+ 2.8 4motion
Репутация: 239
Активист клубаАктивист клубаАктивист клубаАктивист клубаАктивист клуба
Награды: 4
Polehan, дойдет и до ваших краев дело :)) но я пишу очень медленно, так что ехать еще и ехать до Луцка.
YOTA писал(а):
Классный пробег . Обожаю познавать маленькие селения и городки . Надо будет запланировать туры в пределах одного дня .

честно сказать на Слобожанщине печально все, самый прямой и интересный пробег может быть в сторону Чигирина, там клондайк интересных мест и все можно посетить на машине, это я тоже все расскажу.
А вообще Каменец-Подольский, Хотин, Карпаты вот где мегаинтересно, так руки и чешутся все рассказать, но мы едем по-порядку.

_________________
Nissan Primera B12
V6 2.8 Passat B5+ Variant 4Motion
Passat B4 '96 2.0 ADY был
Изображение


Вернуться к началу
Профиль Просмотреть гараж пользователя
 
Не в сети
СообщениеДобавлено: 23 апр 2014, 15:34 
Член клуба
Аватара пользователя
Зарегистрирован: 31.10.2012
Сообщения: 453
Из: Ukraine (ua) Луцьк, Синьоока Волинь
Авто: 1999 Volkswagen Passat Variant B5 1,9 TDI
Репутация: 120
Друг клубаДруг клубаДруг клуба
LiSSr ухти, чекаю на розповiдь про Луцьк:-)

_________________
Drive2
Мій VW Passat B5
Jedem Das Seine
Рабів до раю не пускають (Іван Сірко)


Вернуться к началу
Профиль Просмотреть гараж пользователя
 
Не в сети
СообщениеДобавлено: 25 апр 2014, 22:39 
Мыслитель
Аватара пользователя
Зарегистрирован: 28.05.2012
Сообщения: 498
Из: Ukraine (ua) Борисполь
Авто: 2012 Passat B7 2.0 TDI
Репутация: 17
Положительная личность
Супер!Молодець!
Я об'іхав усе Закарпаття,чималий кусок Європи,побував аж у Осло.Фотографій масса.А,блін,написати...Аби хто з палкою стояв над душею.

_________________
B7 2.0 TDI DSG;Highline с элементами R-line;Black Oak;
RNS-510;BT 7P6 ver. L;MFA Premium (RUS)R-line; MFSW Scirocco R;18" Budapest;ParkAsist\ParkPilot\RearCam;MDI,Light Assist;Боковые зеркала с автоскл+Side Assist;220B;GPS antenna original;Электрофаркоп;
Полная шумоизоляция, Webasto TTVevo;Салон от СС перфорированная Nappa,12-поз электрорегул,вентиляция+массаж;TMPS,DCC,ACC,Front Assist...
Изображение


Вернуться к началу
Профиль Просмотреть гараж пользователя
 
Не в сети
СообщениеДобавлено: 30 апр 2014, 13:24 
Активист
Аватара пользователя
Зарегистрирован: 01.06.2010
Сообщения: 632
Из: Germany (de) Frankfurt am Main
Авто: VW Touran 1T2, BMM
Репутация: 81
ТоварищТоварищ
Награды: 2
Ромчик, все супер, дуже гарно пишеш, з нетерпінням чекаю на продовження! бував у всіх цих місцях, бо як не крути це все відносно поруч від рідного мені Краснокутського району)))

_________________
Если бы все люди выбирали автомобиль только умом, мы все бы ездили на Volkswagen Golf. (С) Джереми Кларксон


Вернуться к началу
Профиль
 
Не в сети
СообщениеДобавлено: 30 апр 2014, 23:45 
Член клуба
Аватара пользователя
Зарегистрирован: 14.05.2010
Сообщения: 1720
Из: Ukraine (ua) Харьков
Авто: MB W169 '05 A170
Репутация: 173
Почетный союзник клубаПочетный союзник клубаПочетный союзник клубаПочетный союзник клуба
Награды: 1
LiSSr писал(а):
Думки гуся "Куди ти їдешь? [facepalm]
якось я так потрапив в оточення ... але замість гусей були корови ;)
пс. пиши ще ... читаю с зодоволенням :cool_cool:

_________________
MB W169 '05 A170 ... були ... Golf3 '92 1.8 AAM; Golf4 '03 1.8 AWP


Вернуться к началу
Профиль
 
Не в сети
СообщениеДобавлено: 26 окт 2014, 11:59 
Наблюдатель
Аватара пользователя
Зарегистрирован: 21.10.2014
Сообщения: 5
Из: Ukraine (ua) Kyiv
Авто: VW Golf
Репутация: 0
Подозрительный
Который раз убеждаюсь насколько богата и многогранна наша страна.. А сколько разных интересных мест мы еще и не знаем. очень полезная была бы тема, вроде "Это стоит увидеть". Когда сын подрастет у меня - в разряд must have перейдут чисто мужские поездки по Украине! :-ok-:


Вернуться к началу
Профиль
 
Не в сети
СообщениеДобавлено: 26 окт 2014, 21:58 
Член президиума
Аватара пользователя
Зарегистрирован: 06.04.2010
Сообщения: 8105
Из: Ukraine (ua) Харьков
Авто: VW Passat B5+ 2.8 4motion
Репутация: 239
Активист клубаАктивист клубаАктивист клубаАктивист клубаАктивист клуба
Награды: 4
Golfstream писал(а):
Когда сын подрастет у меня - в разряд must have перейдут чисто мужские поездки по Украине! :-ok-:

советую посетить Одесскую область, точно из него мужика воспитаешь :)) Особенно низ Одесской области.

_________________
Nissan Primera B12
V6 2.8 Passat B5+ Variant 4Motion
Passat B4 '96 2.0 ADY был
Изображение


Вернуться к началу
Профиль Просмотреть гараж пользователя
 
Не в сети
СообщениеДобавлено: 29 июл 2018, 17:28 
Наблюдатель
Аватара пользователя
Зарегистрирован: 11.07.2018
Сообщения: 10
Из: Ukraine (ua) Киев
Авто: lanos
Репутация: 0
Подозрительный
Тоже хотим поехать с женой в трип по Украине, но сначала малого пристроить надо. Его однокласники едут в этот лагерь https://wowclub.ua/otdih-i-razvlecheniy ... uesty-camp это где-то под киевом, говорят хороший вариант. Мы пока думаем, иожет у кого то еще есть варианты, подкиньте, буду благодарен.


Вернуться к началу
Профиль
 
Показать сообщения за:  Поле сортировки  
Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 16 ] 
   Похожие темы   Автор   Ответы   Просмотры   Последнее сообщение 
В этой теме нет новых непрочитанных сообщений. Солли Плюс Украина в Сумах

в форуме Партнерская программа

Сашок

7

4483

03 мар 2011, 22:44

Alexander Перейти к последнему сообщению

В этой теме нет новых непрочитанных сообщений. Едем в Европу с ЕММА Украина!

в форуме Союз Автоклубов

Союз Автоклубов

0

3051

26 сен 2011, 18:14

Союз Автоклубов Перейти к последнему сообщению

В этой теме нет новых непрочитанных сообщений. Украина останется на летнем времени

в форуме Беседка

Daemon76

11

7165

27 мар 2016, 22:33

Emigrant Перейти к последнему сообщению

В этой теме нет новых непрочитанных сообщений. Украина и цифровое ТВ. все как всегда через ж ?

в форуме Беседка

Daemon76

13

5981

23 сен 2011, 10:06

valeru4 Перейти к последнему сообщению

В этой теме нет новых непрочитанных сообщений. Отчет о автопробеге «Киев –Будапешт-Вена-Киев» (1-9.05.2010)

в форуме Отдых и туризм

Autotourist

10

11564

28 фев 2011, 11:08

Autotourist Перейти к последнему сообщению


Часовой пояс: UTC + 2 часа


Кто сейчас на конференции

Сейчас эту тему просматривают: нет зарегистрированных пользователей и 1 гостя


Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете добавлять вложения

Найти:
Перейти:  

© 2010-2011 VWCLUB.UA Всеукраинская общественная организация "Фольксваген Клуб"
Все права на торговые марки и символику VW и Volkswagen пренадлежат концерну Volkswagen AG.

Наш форум работает на платформе


Жми по кнопке и тестируй 30 дней!