* Регистрация    Гараж Гараж * Вход 


* Мы в TELEGRAM * Наши СТО * Чип-Тюнинг * Барахолка Polis.ua Партнер ОСАГО

В связи с участившимися атаками спам-ботов Активация новых пользователей осуществляется ВРУЧНУЮ Администраторами. Могут быть задержки.




Часовой пояс: UTC + 2 часа




Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 141 ]  На страницу Пред.  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 8  След.
Автор Сообщение
Не в сети
 Заголовок сообщения: Re: Ст.121 ч.1 Что делать?
СообщениеДобавлено: 11 янв 2011, 14:19 
Член клуба
Аватара пользователя
Зарегистрирован: 14.05.2010
Сообщения: 1720
Из: Ukraine (ua) Харьков
Авто: MB W169 '05 A170
Репутация: 173
Почетный союзник клубаПочетный союзник клубаПочетный союзник клубаПочетный союзник клуба
Награды: 1
@rchi писал(а):
трохи важкувато для першого разу, нічого не розуміючи писати, під усе треба підвести статтю та аргументувати... :zvez_ochki:
по 1-ше не обовязково
по 2-ге ось аргументи:
1. нема доказів згідно ч.2 ст 71 КАСУ
2. нема підстав для зупинки та кваліфікації у даішника скласти акт огляду ... звідси http://bmwua.net/saiphorum/index.php?topic=3270.0
Цитата:
И добавлю, что техосмотр на дороге (и собственно контроль за соблюдением п.31.4.7 ПДД как составлящющая ТО (п.14і Акта проверки техсостояния колесного ТС) регулирует другой нормативный документ наказ МВС від 13.10.2008 N 534 "Про затвердження Порядку здійснення контролю за технічним станом колісних транспортних засобів під час їх експлуатації". Согласно этого приказа ТО может проводить не любой ИДПС, а сотрудник АТИ (посмотрите приложение к приказу- Акт осмотра) и не по своей прихоти, а только в случаях, оговоренных приказом:
Цитата:
3. Зупинення і перевірка КТЗ здійснюється у випадку наявних ознак, що свідчать про їх технічну несправність або забруднення ними навколишнього середовища, відповідно до вимог абзацу першого пункту 21 статті 11 Закону України "Про міліцію"
. Именно об этом и говорится в письме минюста N П-34499-24 от 29.12.2008:
Цитата:
З метою забезпечення прав громадян, уникнення та попередження можливих їх порушень, пов'язаних із застосуванням Наказу ( z1107-08 ), Мін'юстом запропоновано МВС внести до нього зміни, якими передбачити що перевірка технічного стану колісних транспортних засобів під час їх експлуатації здійснюється у разі наявних ознак, що свідчать про технічну несправність транспорту або забруднення ним навколишнього середовища, згідно з абзацом першим пункту 21 частини першої статті 11 Закону України "Про міліцію".

_________________
MB W169 '05 A170 ... були ... Golf3 '92 1.8 AAM; Golf4 '03 1.8 AWP


Вернуться к началу
Профиль
 
Не в сети
 Заголовок сообщения: Re: Ст.121 ч.1 Что делать?
СообщениеДобавлено: 11 янв 2011, 15:01 
Мыслитель
Аватара пользователя
Зарегистрирован: 23.11.2010
Сообщения: 398
Из: Ukraine (ua) Харьков
Авто: VW T3 1.6D '89, следующим будет только ... 4motion
Репутация: 8
Положительная личность
так понимаю, что надо гнуть линию, что внутреннее переоборудование авто было установлено
1. при внешнем осмотре авто. к тому же в темное время суток, при отсутствии достаточной освещенности.
2. базируется на домыслах инспектора, т.к. отказался осмотреть авто внутри


надо ли как-то касаться того вопроса, что авто гаишников стояло на обочине на перекрёстке , без габаритных огней, включенных проблесковых маячковв темное время суток и в условиях ограниченой видимости (вечером был туман)?

_________________
НВА, ТЭНы, Запчасти к компрессорам


Вернуться к началу
Профиль
 
Не в сети
 Заголовок сообщения: Re: Ст.121 ч.1 Что делать?
СообщениеДобавлено: 11 янв 2011, 15:09 
Мыслитель
Аватара пользователя
Зарегистрирован: 23.11.2010
Сообщения: 398
Из: Ukraine (ua) Харьков
Авто: VW T3 1.6D '89, следующим будет только ... 4motion
Репутация: 8
Положительная личность
LiSSr писал(а):
@rchi значит ты не в то время не в том месте попался.
ИМХО берешь выкидываешь сидухи и включаешь дурачка мол "сидухи не стояли, я просто их перевозил в салоне авто, и чтобы они не выпали я их прикрутил к полу")))). Ну или если есть связи в Бокариуса прямуй туда.

типа так
http://reyestr.court.gov.ua/Review/4678284
кажется придерживаться такой версии не пройдёт

_________________
НВА, ТЭНы, Запчасти к компрессорам


Вернуться к началу
Профиль
 
Не в сети
 Заголовок сообщения: Re: Ст.121 ч.1 Что делать?
СообщениеДобавлено: 11 янв 2011, 15:52 
Мыслитель
Аватара пользователя
Зарегистрирован: 23.11.2010
Сообщения: 398
Из: Ukraine (ua) Харьков
Авто: VW T3 1.6D '89, следующим будет только ... 4motion
Репутация: 8
Положительная личность
crow_alex писал
2. нема підстав для зупинки та кваліфікації у даішника скласти акт огляду ... звідси http://bmwua.net/saiphorum/index.php?topic=3270.0

кроме того акт составлен небыл, а протокол составлен, что тоже является каким-то нарушением иль нет? как-то надо тоже отобразить

_________________
НВА, ТЭНы, Запчасти к компрессорам


Вернуться к началу
Профиль
 
Не в сети
 Заголовок сообщения: Re: Ст.121 ч.1 Что делать?
СообщениеДобавлено: 11 янв 2011, 16:02 
Член клуба
Аватара пользователя
Зарегистрирован: 14.05.2010
Сообщения: 1720
Из: Ukraine (ua) Харьков
Авто: MB W169 '05 A170
Репутация: 173
Почетный союзник клубаПочетный союзник клубаПочетный союзник клубаПочетный союзник клуба
Награды: 1
@rchi писал(а):
так понимаю, что надо гнуть линию, что внутреннее переоборудование авто было установлено
1. при внешнем осмотре авто. к тому же в темное время суток, при отсутствии достаточной освещенности.
2. базируется на домыслах инспектора, т.к. отказался осмотреть авто внутри
додай ще й ці пункти ... тільки не 1 та 2 , а 3м та 4м
5. про свого свідка який може підтвердити такі дії даїшників
при цьому як заклиннання повторюй: правил НЕ ПОРУШУВАВ ось дивіться є ТО і нема сидінь ;)

@rchi писал(а):
надо ли как-то касаться того вопроса, что авто гаишников стояло на обочине на перекрёстке , без габаритных огней, включенных проблесковых маячковв темное время суток и в условиях ограниченой видимости (вечером был туман)?
такі речі не цікаві судді ... про це можна писати в скарзі до даі, але без доказів отримаєш відповідь: порушень не знайдено ;)

_________________
MB W169 '05 A170 ... були ... Golf3 '92 1.8 AAM; Golf4 '03 1.8 AWP


Вернуться к началу
Профиль
 
Не в сети
 Заголовок сообщения: Re: Ст.121 ч.1 Что делать?
СообщениеДобавлено: 11 янв 2011, 21:31 
Мыслитель
Аватара пользователя
Зарегистрирован: 23.11.2010
Сообщения: 398
Из: Ukraine (ua) Харьков
Авто: VW T3 1.6D '89, следующим будет только ... 4motion
Репутация: 8
Положительная личность
crow_alex писал(а):
@rchi писал(а):
трохи важкувато для першого разу, нічого не розуміючи писати, під усе треба підвести статтю та аргументувати... :zvez_ochki:
по 1-ше не обовязково
по 2-ге ось аргументи:
1. нема доказів згідно ч.2 ст 71 КАСУ
2. нема підстав для зупинки та кваліфікації у даішника скласти акт огляду ... звідси http://bmwua.net/saiphorum/index.php?topic=3270.0
Цитата:
И добавлю, что техосмотр на дороге (и собственно контроль за соблюдением п.31.4.7 ПДД как составлящющая ТО (п.14і Акта проверки техсостояния колесного ТС) регулирует другой нормативный документ наказ МВС від 13.10.2008 N 534 "Про затвердження Порядку здійснення контролю за технічним станом колісних транспортних засобів під час їх експлуатації". Согласно этого приказа ТО может проводить не любой ИДПС, а сотрудник АТИ (посмотрите приложение к приказу- Акт осмотра) и не по своей прихоти, а только в случаях, оговоренных приказом:
Цитата:
3. Зупинення і перевірка КТЗ здійснюється у випадку наявних ознак, що свідчать про їх технічну несправність або забруднення ними навколишнього середовища, відповідно до вимог абзацу першого пункту 21 статті 11 Закону України "Про міліцію"
. Именно об этом и говорится в письме минюста N П-34499-24 от 29.12.2008:
Цитата:
З метою забезпечення прав громадян, уникнення та попередження можливих їх порушень, пов'язаних із застосуванням Наказу ( z1107-08 ), Мін'юстом запропоновано МВС внести до нього зміни, якими передбачити що перевірка технічного стану колісних транспортних засобів під час їх експлуатації здійснюється у разі наявних ознак, що свідчать про технічну несправність транспорту або забруднення ним навколишнього середовища, згідно з абзацом першим пункту 21 частини першої статті 11 Закону України "Про міліцію".

может я чего то не понял из наказа МВС від 13.10.2008 N 534 "Про затвердження Порядку здійснення контролю за технічним станом колісних транспортних засобів під час їх експлуатації", но в приложении написано , цитата из Документ z0016-09, редакцiя вiд 30.12.2008:
1.9. У пункті 8 розділу II літери "АТІ" замінити літерами
"ДАІ".

тобто, виходить любий гаэць має право перевірити, тільки були б наявні на те причини для зупинки і перевірки

_________________
НВА, ТЭНы, Запчасти к компрессорам


Последний раз редактировалось @rchi 11 янв 2011, 23:05, всего редактировалось 2 раз(а).

Вернуться к началу
Профиль
 
Не в сети
 Заголовок сообщения: Re: Ст.121 ч.1 Что делать?
СообщениеДобавлено: 11 янв 2011, 23:23 
Мыслитель
Аватара пользователя
Зарегистрирован: 23.11.2010
Сообщения: 398
Из: Ukraine (ua) Харьков
Авто: VW T3 1.6D '89, следующим будет только ... 4motion
Репутация: 8
Положительная личность
итак , вот какой-то промежуточный результат, прошу критиковать

і декілька питань
1. може я не так і не там вказав свідка?
2. чи треба робити акцент, що авто єксплуатується з пройденим ТО у 2009 році без жодних зауважень, щодо конструкціі, яка з тих пір не змінювалась?
3. десь читав, що можуть не прийняти позов, якщо не зазначено адресу відповідача, якої я не знаю.

и вот отзывы про наш самый гуманный суд, куда придётся обращаться


До Харківського районного суду Харківської області
62458, Харківський р-н, смт. Покотилівка,вул. Калініна, 18
745-66-96, 741-62-30

ПОЗИВАЧ:
ХХХХХХХХХХХХХХХХХХ,
ХХ.ХХ.1981 р.н., уродженець м. ХХХХХХХ,
що мешкає за адресою: ХХХХХ, м. ХХХХХХХХХ,
вул. ХХХХХХ, буд.№ХХ
моб. тел.: 050ХХХХХХХХХ

ВІДПОВІДАЧ:
Інспектор ДПС Охтирського взводу дорожньо-патрульної служби УДАІ УМВС України в Сумській області старшина міліції Колісниченко Володимир Іванович
АДРЕСА НЕ ЗНАЮ, как указывать?

АДМІНІСТРАТИВНИЙ ПОЗОВ
про скасування постанови ХХХ № ХХХХХХ від ХХ.ХХ.ХХХХ р. у справі про адміністративне правопорушення в зв’язку з накладенням адміністративного стягнення

Прошу розглянути даний позов на підставі ст..288 ч.3 КУпАП, яка прямо передбачає право особи оскаржити до міськрайонного суду постанову „іншого органу (посадової особи) про накладення адміністративного стягнення”, до яких належать і управління ДАІ МВС України та їх посадові особи.

ХХ місяць ХХХХ року близько о 18-00, керуючи автомобілем «Фольксваген», державний номер АХ ХХХХ ХХ, я разом з дружиною рухався Охтиркою, дотримуючись усіх вимог Правил дорожнього руху (ПДР), в напрямку Харкова. На окружній дорозі, був зупинений інспектором ДАІ Колісниченко В. І. (прізвище та посаду дізнався тільки з протоколу), який не назвавши посаду, звання та прізвище, оголосив вимогу пред’явити документи.
Я, згідно вимог п. 2.4. ПДР, передав для перевірки документи, вичерпний перелік яких зазначено в п.2.1. ПДР, а саме:
- посвідчення на право керування транспортним засобом і талон до нього;
- свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу;
- поліс обов’язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників транспортних засобів.
Отримавши перелічені документи, інспектор Колісниченко В. І. одразу зажадав передачі йому в руки ще й талона про проходження державного технічного огляду (талон ТО). Оскільки передача інспектору на перевірку талона ТО не передбачена жодним законом України (і ПДР також), а ст. 19 Конституції України прямо передбачає, що «Правовий порядок в Україні ґрунтується на засадах, відповідно до яких ніхто не може бути примушений робити те, що не передбачено законодавством», я відмовився виконувати це розпорядження працівника міліції.
На що інспектор запропонував пройти до службового автомобіля, який стояв поруч, для того щоб скласти протокол про адміністративне порушення, мотивуючи це тим, що автомобіль на його думку переобладнано.
Зловживаючи своїми владними повноваженнями, не звертаючи будь-якої уваги на мої пояснення та заперечення факту адміністративного правопорушення з мого боку, відмовившись оглянути автомобіль при освітленні (оскільки був темний час) ближче з середини, інспектор склав протокол ХХХ № ХХХХХ про порушення мною вимог п.п. 31.3(а) ПДР України.

Не звертаючи уваги на мої пояснення та заперечення факту адміністративного правопорушення, інспектор виніс постанову ХХХ № ХХХХХХ в справі про адміністративне правопорушення за нібито порушення мною вимог п.п.31.3(а) ПДР, за що передбачена відповідальність ч.1 ст. 121 КУпАП, та постановив накласти на мене адміністративне стягнення у вигляді штрафу 425,00 (чотириста двадцять п’ять) гривень.
В постанові зазначено, що я ХХ.ХХ.ХХХХ р. на дорозі Харків-Охтирка, керував автомобілем «Фольксваген» (д/н АХ ХХХХ ХХ) „який переобладнано з фургона малотоннажного на вантажопасажирський, що не передбачено технічною характеристикою автомобіля. Встановлено додатково 3 (три) пасажирських сидіння”, тим самим нібито вчинив правопорушення.

Із зазначеною постановою не погоджуюсь, оскільки вона винесена з порушенням норм права, суперечить вимогам законів України, та не відповідає дійсним обставинам справи, а тому підлягає скасуванню з наступних підстав:

1) Відсутність доказів, згідно ч.2 ст 71 КАСУ.
Інспектор стверджує, що кількість пасажирських місць перевищувала дозволену, і це він встановлював у темряві при зачиненому автомобілі, при цьому він відмовився їх рахувати, тим самим своє звинувачення він грунтує на власних домислах, що може підтвердити свідок.
2) Безпідставна зупинка транспортного засобу для його перевірки та відсутність квіліфікації у інспектора ДПС.
Що суперечить наказу МВС від 13.10.2008 N 534 «Про затвердження Порядку здійснення контролю за технічним станом колісних транспортних засобів під час їх експлуатації», а саме п.п. 2.3 в якому йдеться про те, що «Зупинення і перевірка КТЗ здійснюється у випадку наявних ознак, що свідчать про їх технічну несправність або забруднення ними навколишнього середовища, відповідно до вимог абзацу першого пункту 21 статті 11 Закону України "Про міліцію"»
3) Порушення процесуальних норм КУпАП.
Я не погоджуюсь із застосуванням до мене адміністративного стягнення, але також не можу не вказати на порушення процесуального характеру, які теж мали місце під час складання протоколу. Статтею 268 КУпАП України, передбачено, що особа, яка притягається до адміністративної відповідальності, має право: “..заявляти клопотання; подавати докази, при розгляді справи користуватися юридичною допомогою адвоката..“ При розгляді справи інспектором ДПС мої пояснення не розглядалися і не бралися до уваги, свідка згідно ст. 272 категорично вносити до протоколу інспектор відмовився.
Враховуючи вищевикладене, співробітником ДПС неправомірно звинувачено мене в порушенні вимог п.31.3 (а) ПДР - оскільки кількість пасажирсиких місць у салоні не перевищувала дозволену, що може підтвердити свідок:
- ХХХХХХ Тетяна ХХХХХХХХХХ, що мешкає: ХХХХХХХХХХ обл., м. ХХХХХХХ, вул. ХХХХХХ, буд ХХХ, м.т. 050 ХХХХХХХХ
По-друге, звинувачуючи мене в порушенні ПДР, інспектор грубо порушує мої права на захист. Таким чином, вчиняючи дії щодо внесення неправдивих відомостей в протокол про адміністративне правопорушення в частині трактування суті події і нехтування процесом розгляду справи – спричинило необхідність звернення до суду за захистом своїх прав.

На підставі викладеного, керуючись статтями 287,288,289 КУпАП, та ст.6,18,104,105,106 КАС України

ПРОШУ:
1. Взяти даний позов до свого провадження та звільнити мене від сплати державного мита відповідно ст. 288 КУпАП.
2. Постанову ВМ1 № 047209 у справі про адміністративне правопорушення від 09.01.2011 р., якою мене притягнуто до адміністративної відповідальності за порушення ПДР України, визнати незаконною та скасувати повністю.
3. Адміністративну справу стосовно мене про вчинення адміністративного правопорушення, передбаченого ч.1 ст.121 КУпАП, закрити за відсутністю в моїх діях правопорушення.


Додатки:
1. Копія позовної заяви;
2. Копія протоколу серія ХХХ № ХХХХХ вiд ХХ місяця ХХХХХ року;
3. Копія постанови серія ХХХ № ХХХХХ вiд ХХ місяця ХХХХХ року.

_________________
НВА, ТЭНы, Запчасти к компрессорам


Вернуться к началу
Профиль
 
Не в сети
 Заголовок сообщения: Re: Ст.121 ч.1 Что делать?
СообщениеДобавлено: 12 янв 2011, 09:49 
Член клуба
Аватара пользователя
Зарегистрирован: 05.04.2010
Сообщения: 1828
Из: Ukraine (ua) Днепропетровск
Авто: VW Golf 2, 1987г.
Репутация: 133
Друг клубаДруг клубаДруг клуба
Награды: 3
Цитата:
Прошу розглянути даний позов на підставі ст..288 ч.3 КУпАП, яка прямо передбачає право особи оскаржити до міськрайонного суду постанову „іншого органу (посадової особи) про накладення адміністративного стягнення”, до яких належать і управління ДАІ МВС України та їх посадові особи.


Я бы писал:
Звільнено від сплати судового збору відповідно до ст..288 КпАП України.
Цей позов підлягає розгляду у судах на підставі ст..288 ч.3 КпАП України, яка прямо передбачає право особи оскаржити до районного (прирівняного до нього) суду постанову органів державної влади та посадових осіб, до яких належать і органи ДАІ та їх посадові особи.

Почуствуй разницу.

Цитата:
ХХ місяць ХХХХ року близько о 18-00, керуючи автомобілем «Фольксваген», державний номер АХ ХХХХ ХХ, я разом з дружиною рухався Охтиркою, дотримуючись усіх вимог Правил дорожнього руху (ПДР), в напрямку Харкова. На окружній дорозі, був зупинений інспектором ДАІ Колісниченко В. І. (прізвище та посаду дізнався тільки з протоколу), який не назвавши посаду, звання та прізвище, оголосив вимогу пред’явити документи.


ХХ місяць ХХХХ року близько о 18-00, керуючи автомобілем «Фольксваген», державний номер АХ ХХХХ ХХ, я разом з дружиною рухався Охтиркою, дотримуючись усіх вимог Правил дорожнього руху (ПДР), в напрямку Харкова. На окружній дорозі, був зупинений інспектором ДАІ Колісниченко В. І. (прізвище та посаду дізнався тільки з протоколу), який не назвавши посаду, звання та прізвище та причину зупинки, оголосив вимогу пред’явити документи.

Я в свое время писал так:
11.11.2010 року я рухався на автомобілі Фольксваген Гольф 2 (державний номер ХХХХХХХХХ), яким керую на підставі довіреності, запис в реєстрі №ХХХХХ, по автошляху Донецьке шосе (Т0410, в районі «Золотих ключів») у напрямку Донецька. Зі мною в автомобілі були присутні свідки: ФИО, паспорт ХХХХХХХХ, ВеХХХХХХХХХХХХ РВУМВС України в Дніпропетровській області, 24.07.2000р., проживає за адресою м. ХХХХХХХХХ, вул. ХХХХХХХХХ, Х, кв. Х. Рухався у автомобільному потоці із дозволеною швидкістю для даної місцевості). О 15-15 год був зупинений інспектором ДПС

Цитата:
Зловживаючи своїми владними повноваженнями, не звертаючи будь-якої уваги на мої пояснення та заперечення факту адміністративного правопорушення з мого боку, відмовившись оглянути автомобіль при освітленні (оскільки був темний час) ближче з середини, інспектор склав протокол ХХХ № ХХХХХ про порушення мною вимог п.п. 31.3(а) ПДР України.


На мой взгляд есть статья но я не помню как осматриваеться автомобиль, натыкался на форуме, автомобиль осматривается при наличии не менее 2-х свидетелей и составляется протокол осмотра (чего небыло сделано, на мой взгляд это указывать надо жестко и часто, т.е. не стесняясь повторений для судьи должно выработаться четкое понятие, что автомобиль не осматривался, а значит акт голословный)

Цитата:
1) Відсутність доказів, згідно ч.2 ст 71 КАСУ.
Інспектор стверджує, що кількість пасажирських місць перевищувала дозволену, і це він встановлював у темряві при зачиненому автомобілі, при цьому він відмовився їх рахувати, тим самим своє звинувачення він грунтує на власних домислах, що може підтвердити свідок.


1) Відсутність доказів, згідно ч.2 ст 71 КАСУ.
Інспектор стверджує, що кількість пасажирських місць перевищувала дозволену, і це він встановлював у темряві при зачиненому автомобілі, при цьому він відмовився від огляду автомобіля взагалі, тим самим своє звинувачення він грунтує на власних домислах. (Свидетеля опросят в суде, не нужно судье показывать в каких вопросах ты его проинструктировал)

Цитата:
2) Безпідставна зупинка транспортного засобу для його перевірки та відсутність квіліфікації у інспектора ДПС.
Що суперечить наказу МВС від 13.10.2008 N 534 «Про затвердження Порядку здійснення контролю за технічним станом колісних транспортних засобів під час їх експлуатації», а саме п.п. 2.3 в якому йдеться про те, що «Зупинення і перевірка КТЗ здійснюється у випадку наявних ознак, що свідчать про їх технічну несправність або забруднення ними навколишнього середовища, відповідно до вимог абзацу першого пункту 21 статті 11 Закону України "Про міліцію"»


2) Безпідставна зупинка транспортного засобу для його перевірки. Відсутність достатньої технічної квіліфікації у інспектора ДПС (документів які засвідчують його технічну досвідченість він не надав).
Що суперечить наказу МВС від 13.10.2008 N 534 «Про затвердження Порядку здійснення контролю за технічним станом колісних транспортних засобів під час їх експлуатації», а саме п.п. 2.3 в якому йдеться про те, що «Зупинення і перевірка КТЗ здійснюється у випадку наявних ознак, що свідчать про їх технічну несправність або забруднення ними навколишнього середовища, відповідно до вимог абзацу першого пункту 21 статті 11 Закону України "Про міліцію"»


Вот почитай кусок, его я думаю можно цельно вставить, на мой взгля позыв не должен быть коротким, внего можно вставлять статьи и цитаты из статей. Судья должен понимать, что ты готовился защищать себя и знаешь закон, так на всякий случай что бы не начали ноги вытирать.

Цитата:
Окрім наведеного, слід зазначити, що розгляд справи на місці, без підготовки та надання мені часу для звернення за правовою допомогою, подання документів, які характеризують особу, інших доказів по справі - не тільки порушує мої права, передбачені ст.268 КпАП, але й призводить до того, що при винесенні постанови не враховано особу, матеріальний стан та інші обставини, які слід враховувати при призначенні адміністративного стягнення відповідно до ст.3 КпАП. За таких умов мої права при такому розгляді справи грубо порушено.
З огляду на викладене вважаю, що дії відповідача були незаконними.
До того ж, слід вказати, що відповідно до ст.71 ч.2 КАС України, обов’язок доказування правомірності своїх дій в даному випадку покладено на відповідача.
За таких умов у моїх діях немає складу правопорушення, у якому мене визнано винним зазначеною постановою.
Ст..288 КпАП прямо передбачає:
Стаття 288.
Порядок оскарження постанови по справі про адміністративне правопорушення
Постанову по справі про адміністративне правопорушення може бути оскаржено:
- постанову іншого органу (посадової особи) про накладення адміністративного стягнення у вищестоящий орган (вищестоящій посадовій особі) або в районний, районний у місті, міський чи міськ.районний суд, у порядку, визначеному Кодексом адміністративного судочинства України (2747-15), з особливостями, встановленими цим Кодексом.
Враховуючи той факт, що у двох перших пунктах зазначеної норми постанови співробітника ДАІ не вказані, дана категорія справ прямо відноситься до тих, яка входить до компетенції безпосередньо судів. За таких умов справа підлягає розгляду судами.
Вважаю, що до цієї справи повністю відносяться вимоги Постанов Пленуму Верховного Суду України, а саме:
Від 11.06.2004 N 11 „Про окремі питання, що виникають при застосуванні судами положень ст. 276 Кодексу України про адміністративні правопорушення, яка передбачає:
Згідно зі ст. 245 КУпАП ( 80732-10 ) суддя при розгляді справи про адміністративне правопорушення має своєчасно, всебічно, повно й об'єктивно з'ясувати обставини справи і вирішити її в точній відповідності із законом.
23.12.2005 N 14 „Про практику застосування судами України законодавства у справах про деякі злочини проти безпеки дорожнього руху та експлуатації транспорту, а також про адміністративні правопорушення на транспорті ”, яка передбачає:
Звернути увагу судів на неприпустимість спрощеного підходу до судового розгляду справ про адміністративні правопорушення на транспорті та ігнорування прав осіб, яких притягають до відповідальності, потерпілих, їх законних представників і захисників.
Суди повинні неухильно виконувати вимоги ст. 268 КпАП (80732-10) щодо розгляду справи про адміністративне правопорушення у присутності особи, яка притягається до адміністративної відповідальності. Під час відсутності зазначеної особи це можливо лише у випадках, коли є дані про своєчасне її сповіщення про місце та час розгляду і якщо від неї не надійшло клопотання про його відкладення.
При розгляді справ зазначеної категорії необхідно з'ясовувати всі обставини, перелічені у статтях 247 і 280 КпАП ( 80732-10 ), у тому числі шляхом допиту свідків та призначення експертиз.
Зміст постанови судді має відповідати вимогам, передбаченим статтями 283 і 284 КпАП (80732-10 ). У ній, зокрема, потрібно навести докази, на яких ґрунтується висновок про вчинення особою адміністративного правопорушення, та зазначити мотиви відхилення інших доказів, на які посилався правопорушник, чи висловлених останнім доводів.
Очевидно, що співробітником ДАІ складено документи саме із цим „спрощеним” підходом, із значними процесуальними порушеннями, таким чином, що протокол протирічить постанові про адміністративне правопорушення.
На підставі викладеного, керуючись ст.ст..4, 6 КАС України, стст.287, 288 КпАП України.

ПРОШУ:
1. Прийняти адміністративний позов до розгляду та відкрити провадження у справі.
2. Викликати у судове засідання по справі, належно повідомивши про дату, мене, представника відповідача та посадову особу, якою винесено постанову про адміністративне правопорушення;
3. Скасувати постанову Інспектора ДПС прапорщика міліції Котенко Володимира Петровича ХХ № ХХХХХХ від ХХ.ХХ.2010р., та звільнити мене від сплати штрафу у розмірі ХХХ грн. 00 коп. (прописом.).
4. Стягнути з відповідача судові витрати по справі.


Из документов, нужно добавить: права, техпаспорт (и довереность если такая существует), талон техосмотра.

_________________
Изображение


Вернуться к началу
Профиль
 
Не в сети
 Заголовок сообщения: Re: Ст.121 ч.1 Что делать?
СообщениеДобавлено: 12 янв 2011, 10:00 
Член клуба
Аватара пользователя
Зарегистрирован: 05.04.2010
Сообщения: 1828
Из: Ukraine (ua) Днепропетровск
Авто: VW Golf 2, 1987г.
Репутация: 133
Друг клубаДруг клубаДруг клуба
Награды: 3
Я бы сфотографировал бусик, салон и к документам прикрепил бы фотографии, которые свидетельствую об отсутствии дополнительных сидений. Обязательно указавши их в перечне документов. В позыве указываеться свидетель и все, не нужно писать, что он может что то подтвердить он на то и свидетель.

_________________
Изображение


Вернуться к началу
Профиль
 
Не в сети
 Заголовок сообщения: Re: Ст.121 ч.1 Что делать?
СообщениеДобавлено: 12 янв 2011, 11:02 
Член клуба
Аватара пользователя
Зарегистрирован: 14.05.2010
Сообщения: 1720
Из: Ukraine (ua) Харьков
Авто: MB W169 '05 A170
Репутация: 173
Почетный союзник клубаПочетный союзник клубаПочетный союзник клубаПочетный союзник клуба
Награды: 1
@rchi писал(а):
может я чего то не понял из наказа МВС від 13.10.2008 N 534 "Про затвердження Порядку здійснення контролю за технічним станом колісних транспортних засобів під час їх експлуатації", но в приложении написано , цитата из Документ z0016-09, редакцiя вiд 30.12.2008:
1.9. У пункті 8 розділу II літери "АТІ" замінити літерами "ДАІ".

тобто, виходить любий гаэць має право перевірити, тільки були б наявні на те причини для зупинки і перевірки
ти цього судді тільки не кажи :)
головне посіяти зерно сумніву що у даішника є кваліфікація ... хай доказує ;)

читаємо уважно та використовуємо у суді Н А К А З 13.10.2008 N 534 Про затвердження Порядку здійснення контролю за технічним станом колісних транспортних засобів під час їх експлуатації

Цитата:
ч.II. п.3. Зупинення і перевірка КТЗ здійснюється у випадку наявних ознак, що свідчать про їх технічну несправність або забруднення ними навколишнього середовища, відповідно до вимог абзацу першого пункту 21 статті 11 Закону України "Про міліцію"
де зафіксовано ці ознаки? їх не було = процесуальне порушення: безпідставна зупинка

Цитата:
ч.I. п.3. За результатами перевірки складається Акт перевірки технічного стану колісного транспортного засобу
де цей акт? = витребувати у даі

Цитата:
ч.II. п.4 .... У разі незгоди водія з результатами перевірки КТЗ, а також перевірки КТЗ, які належать іноземцям, застосовуються засоби фото- і кінозйомки, відеозйомки для збереження результатів цієї перевірки
якщо в протоколі зафіксовано незгоду водія ... де ці результати перевірки? = витребувати у даі

Цитата:
ч.IV. п.6. Перевірки дотримання порядку проведення технічного стану КТЗ під час їх експлуатації та обліку цієї роботи в підпорядкованих підрозділах здійснюються працівниками автомобільно-технічної інспекції
в протоколі не зазначено що даішник відноситься до цього підрозділу ... чи в нього є кваліфікація на таку перевірку?

зі. я б все це коротенько написав в позові: порушено процедуру та не надано доказів, а потім додав клопотання про витребування доказів в якому все це попросив

_________________
MB W169 '05 A170 ... були ... Golf3 '92 1.8 AAM; Golf4 '03 1.8 AWP


Последний раз редактировалось crow_alex 12 янв 2011, 11:47, всего редактировалось 4 раз(а).

Вернуться к началу
Профиль
 
Не в сети
 Заголовок сообщения: Re: Ст.121 ч.1 Что делать?
СообщениеДобавлено: 12 янв 2011, 11:14 
Член клуба
Аватара пользователя
Зарегистрирован: 14.05.2010
Сообщения: 1720
Из: Ukraine (ua) Харьков
Авто: MB W169 '05 A170
Репутация: 173
Почетный союзник клубаПочетный союзник клубаПочетный союзник клубаПочетный союзник клуба
Награды: 1
@rchi писал(а):
ВІДПОВІДАЧ:
Інспектор ДПС Охтирського взводу дорожньо-патрульної служби УДАІ УМВС України в Сумській області старшина міліції Колісниченко Володимир Іванович
АДРЕСА НЕ ЗНАЮ, как указывать?
адресу беремо звідси Контактна iнформація ... для твого випадку це
Цитата:
ВІДПОВІДАЧ:
старшина міліції Колісниченко Володимир Іванович
ІДПС Охтирського взводу ДПС

УДАI УМВС України в Сумськiй областi
вул.Бiлопiльський шлях, 18/1, м.Суми, 40009
(0542)67-54-14

зі. адресу суду за місцем проживання беремо звідси http://vileon.com.ua/ru/services/courts/general_courts/

_________________
MB W169 '05 A170 ... були ... Golf3 '92 1.8 AAM; Golf4 '03 1.8 AWP


Вернуться к началу
Профиль
 
Не в сети
 Заголовок сообщения: Re: Ст.121 ч.1 Что делать?
СообщениеДобавлено: 12 янв 2011, 13:09 
Член клуба
Аватара пользователя
Зарегистрирован: 14.05.2010
Сообщения: 1720
Из: Ukraine (ua) Харьков
Авто: MB W169 '05 A170
Репутация: 173
Почетный союзник клубаПочетный союзник клубаПочетный союзник клубаПочетный союзник клуба
Награды: 1
@rchi писал(а):
итак , вот какой-то промежуточный результат, прошу критиковать
для першої спроби супер :co_ol:

Цитата:
1) Відсутність доказів, згідно ч.2 ст 71 КАСУ.
я б виклав так:
1) Я правил не порушував, обвинувачення грунтується на припущеннях інспектора.
Ііванспектор встановлював переобладнання у темряві близько 18:00 навіть не зазираючи в салон автомобіля, що може підтвердити мій пасажир.
Згідно ч.2 ст 71 КАСУ “Обов’язок щодо доказування правомірності свого рішення, дії чи бездіяльності покладається на суб’єкта владних повноважень”. Однак в протоколі не зазначено ані свідків, а не матеріалів фото фіксації.

Цитата:
2) Безпідставна зупинка транспортного засобу для його перевірки та відсутність квіліфікації у інспектора ДПС.
я б виклав так:
3) Перевірку проведено з порущенням ЗУ "Про міліцію" та наказу МВС від 13.10.2008 N 534 «Про затвердження Порядку здійснення контролю за технічним станом колісних транспортних засобів під час їх експлуатації».
Так зупинення і перевірка здійснюється у випадку наявних ознак, що свідчать про їх технічну несправність або забруднення ними навколишнього середовища, відповідно до вимог абзацу першого пункту 21 статті 11 Закону України "Про міліцію". Однак жодну з цих ознак не зафіксовано в протоколі. Таким чином перевірка та зупинка були безпідставні.
Крім того, згідно Наказу МВС №534 «ч.I. п.3. За результатами перевірки складається Акт перевірки технічного стану колісного транспортного засобу» та «ч.II. п.4 У разі незгоди водія з результатами перевірки КТЗ, а також перевірки КТЗ, які належать іноземцям, застосовуються засоби фото- і кінозйомки, відеозйомки для збереження результатів цієї перевірки». Одна інспектор не дотримався жодної з цих вимог.

Хочу звернути Вашу увагу на те що згідно протокола інспектор не належить до підрозділу автомобільно-технічної інспекції та відповідно не має технічного хисту проводити перевірку згідно Наказу МВС №534: «ч.IV. п.6. Перевірки дотримання порядку проведення технічного стану КТЗ під час їх експлуатації та обліку цієї роботи в підпорядкованих підрозділах здійснюються працівниками автомобільно-технічної інспекції»

Цитата:
3) Порушення процесуальних норм КУпАП.
я б виклав так:
3) При розгляді справи інспектором порушено норми ст. 268 КУпАП. Згідно якої передбачено, що особа, яка притягається до адміністративної відповідальності, має право: “..заявляти клопотання; подавати докази, при розгляді справи користуватися юридичною допомогою адвоката..“
Так при розгляді справи інспектором ДПС мої пояснення не розглядалися і не бралися до уваги, що може підтвердити мій пасажир.
Крім того, моє клопотання про залучення свідка згідно ст. 272 інспектор проігнорував та категорично відмовився вносити до протоколу свідка: ФИО ….
Також було проігноровано моє клопотання про звернення за юридичною допомогою.

зі. спробуй вкластися в 2 аркуша
зі.зі. в тебе 10 днів з дати постанови щоб зареєструвати позов

_________________
MB W169 '05 A170 ... були ... Golf3 '92 1.8 AAM; Golf4 '03 1.8 AWP


Вернуться к началу
Профиль
 
Не в сети
 Заголовок сообщения: Re: Ст.121 ч.1 Что делать?
СообщениеДобавлено: 12 янв 2011, 13:24 
Член клуба
Аватара пользователя
Зарегистрирован: 14.05.2010
Сообщения: 1720
Из: Ukraine (ua) Харьков
Авто: MB W169 '05 A170
Репутация: 173
Почетный союзник клубаПочетный союзник клубаПочетный союзник клубаПочетный союзник клуба
Награды: 1
@rchi писал(а):
і декілька питань
1. може я не так і не там вказав свідка?
2. чи треба робити акцент, що авто єксплуатується з пройденим ТО у 2009 році без жодних зауважень, щодо конструкціі, яка з тих пір не змінювалась?
3. десь читав, що можуть не прийняти позов, якщо не зазначено адресу відповідача, якої я не знаю.
1. нормально вказав ... якщо додатково клопотпння додаси про викли, то буде супер
2.чомуб ні ... тобі за фотки діло підказали: фоткай о 18:00 та ще одно клопотання про долучення доказів
3. доречно ... вимоги до позову викладено в ст.106 КАСУ

зі.допиши, пліз, в першому дописі в назву теми слово переобладнання
зі.зі.успіхів ... тримай в курсі :dr_ink:

_________________
MB W169 '05 A170 ... були ... Golf3 '92 1.8 AAM; Golf4 '03 1.8 AWP


Вернуться к началу
Профиль
 
Не в сети
 Заголовок сообщения: Re: Ст.121 ч.1 Что делать?
СообщениеДобавлено: 12 янв 2011, 14:26 
Мыслитель
Аватара пользователя
Зарегистрирован: 23.11.2010
Сообщения: 398
Из: Ukraine (ua) Харьков
Авто: VW T3 1.6D '89, следующим будет только ... 4motion
Репутация: 8
Положительная личность
фото в момент остановки темные, не лучше ли сделать их днём?

_________________
НВА, ТЭНы, Запчасти к компрессорам


Вернуться к началу
Профиль
 
Не в сети
 Заголовок сообщения: Re: Ст.121 ч.1 Что делать?
СообщениеДобавлено: 12 янв 2011, 14:49 
Член клуба
Аватара пользователя
Зарегистрирован: 14.05.2010
Сообщения: 1720
Из: Ukraine (ua) Харьков
Авто: MB W169 '05 A170
Репутация: 173
Почетный союзник клубаПочетный союзник клубаПочетный союзник клубаПочетный союзник клуба
Награды: 1
@rchi писал(а):
фото в момент остановки темные, не лучше ли сделать их днём?
це залежить від того що ти хош довести
я мав на увазі доказ того що вночі кріз тоніровку нічого не розгледіди
з іншого боку фото повинні бути такими щоб було видно все крім салону :)

зі.допиши, пліз, в першому дописі в назву теми слово переобладнання

_________________
MB W169 '05 A170 ... були ... Golf3 '92 1.8 AAM; Golf4 '03 1.8 AWP


Вернуться к началу
Профиль
 
Не в сети
 Заголовок сообщения: Re: Ст.121 ч.1 Что делать?
СообщениеДобавлено: 12 янв 2011, 15:09 
Член клуба
Аватара пользователя
Зарегистрирован: 05.04.2010
Сообщения: 1828
Из: Ukraine (ua) Днепропетровск
Авто: VW Golf 2, 1987г.
Репутация: 133
Друг клубаДруг клубаДруг клуба
Награды: 3
@rchi писал(а):
фото в момент остановки темные, не лучше ли сделать их днём?

Надо сделать фото днем, что бы судья видел что сидушек нет. Можно в вечернее время сделать дополнительно, что бы было понятно, что не видно. Но необязательно.
Понятно, что судья может предположить, что для фото сидушки сняли но исходя из логики ты показываешь доказательства, что их нет и небыло, все остальное домыслы и предположения которые не доказуемы и в расчет браться не могут. Я бы бусик, перед съмкой, чем нибудь загрузил слегка или напол чего постелил ;)

_________________
Изображение


Вернуться к началу
Профиль
 
Не в сети
 Заголовок сообщения: Re: Ст.121 ч.1 Переоборудование
СообщениеДобавлено: 12 янв 2011, 20:19 
Мыслитель
Аватара пользователя
Зарегистрирован: 23.11.2010
Сообщения: 398
Из: Ukraine (ua) Харьков
Авто: VW T3 1.6D '89, следующим будет только ... 4motion
Репутация: 8
Положительная личность
да не вопрос впринципе с того же места и в тот же час достать фото, всеравно буду там на выходные проездом :)) , просто есть ли в этом необходимость...

если фото надо на момент якобы совершенного проступка, то одно дело... тогда будет и место остановки с местностью видно, и номера на авто, и закрытый бус в темное время суток, и жена-красавица. возможно только не смогу в кадр захватить медведей с цыганами, ну так ракурс попал...

или же, если пройдут просто фото авто в открытом виде для того, чтоб можно было рассмотреть наполнение салона, то другое дело. тогда сделаю дома, в светлое время, протерев пыль в замазаном от трудовых будней кузове.

как надо? что есть правильнее?

_________________
НВА, ТЭНы, Запчасти к компрессорам


Вернуться к началу
Профиль
 
Не в сети
 Заголовок сообщения: Re: Ст.121 ч.1 Переоборудование
СообщениеДобавлено: 12 янв 2011, 22:00 
Член клуба
Аватара пользователя
Зарегистрирован: 05.04.2010
Сообщения: 1828
Из: Ukraine (ua) Днепропетровск
Авто: VW Golf 2, 1987г.
Репутация: 133
Друг клубаДруг клубаДруг клуба
Награды: 3
Ну как тебе объяснить, ты фотографируешь машину при дневном нормальном свете, фотографируешь салон что нет там сидений ну нет и все, приобщаешь фотографии к позыву и все. Фото является доказательством, что автомобиль не переоборудован. Гаишник этого сделать не захотел, это его право, а если бы и захотел, то фотографии были бы похожи на мои.
Сечешь?

_________________
Изображение


Вернуться к началу
Профиль
 
Не в сети
 Заголовок сообщения: Re: Ст.121 ч.1 Переоборудование
СообщениеДобавлено: 12 янв 2011, 22:07 
Мыслитель
Аватара пользователя
Зарегистрирован: 23.11.2010
Сообщения: 398
Из: Ukraine (ua) Харьков
Авто: VW T3 1.6D '89, следующим будет только ... 4motion
Репутация: 8
Положительная личность
BSA писал(а):
Сечешь?

:a_g_a:

советам внял.
некоторые пункты , как советовали, переписал, огромное спасибо за поддержку BSA и crow_alex.

результат здесь

Этот блок требует, чтобы Вы зарегистрировались и вошли - прежде чем вы сможете просмотреть скрытые сообщения. Также возможно у вас не достаточное количество сообщений для просмотра скрытых сообщений.

завтра по-светлому сделаю фото, заодно и для клубного гаража пригодятся.

после анализирования ... не сочтите параноиком :))) , будет интересно чего пишите в ЛС пришел к выводам:
клопотання про визов свідка так розумію і сподіваюсь не знадобиться, і на розгляд справи не вплине... тому його не буде
Цитата:
Цитата:
ч.I. п.3. За результатами перевірки складається Акт перевірки технічного стану колісного транспортного засобу
де цей акт? = витребувати у даі

Цитата:
ч.II. п.4 .... У разі незгоди водія з результатами перевірки КТЗ, а також перевірки КТЗ, які належать іноземцям, застосовуються засоби фото- і кінозйомки, відеозйомки для збереження результатів цієї перевірки
якщо в протоколі зафіксовано незгоду водія ... де ці результати перевірки? = витребувати у даі

это пропущу. дабы избежать бумажной волокиты и ввиду отсутствия свободного времени, чтоб разобраться что да как делается.
Цитата:
ч.IV. п.6. Перевірки дотримання порядку проведення технічного стану КТЗ під час їх експлуатації та обліку цієї роботи в підпорядкованих підрозділах здійснюються працівниками автомобільно-технічної інспекції
в протоколі не зазначено що даішник відноситься до цього підрозділу ... чи в нього є кваліфікація на таку перевірку?

зі. я б все це коротенько написав в позові: порушено процедуру та не надано доказів, а потім додав клопотання про витребування доказів в якому все це попросив

а это пропущу, дабы не написали в ответ, что я не прав

_________________
НВА, ТЭНы, Запчасти к компрессорам


Последний раз редактировалось @rchi 12 янв 2011, 23:36, всего редактировалось 2 раз(а).

Вернуться к началу
Профиль
 
Не в сети
 Заголовок сообщения: Re: Ст.121 ч.1 Переоборудование
СообщениеДобавлено: 12 янв 2011, 22:46 
Член клуба
Аватара пользователя
Зарегистрирован: 14.05.2010
Сообщения: 1720
Из: Ukraine (ua) Харьков
Авто: MB W169 '05 A170
Репутация: 173
Почетный союзник клубаПочетный союзник клубаПочетный союзник клубаПочетный союзник клуба
Награды: 1
@rchi писал(а):
некоторые пункты , как советовали, переписал ...
то покажи новий варіант :)
доречі, скількі копій подавати знаєш? де повинні відмітку поставити знаєш?

_________________
MB W169 '05 A170 ... були ... Golf3 '92 1.8 AAM; Golf4 '03 1.8 AWP


Последний раз редактировалось crow_alex 12 янв 2011, 22:52, всего редактировалось 1 раз.

Вернуться к началу
Профиль
 
Показать сообщения за:  Поле сортировки  
Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 141 ]  На страницу Пред.  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 8  След.

Часовой пояс: UTC + 2 часа


Кто сейчас на конференции

Сейчас эту тему просматривают: нет зарегистрированных пользователей и 1 гостя


Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете добавлять вложения

Найти:
Перейти:  

© 2010-2011 VWCLUB.UA Всеукраинская общественная организация "Фольксваген Клуб"
Все права на торговые марки и символику VW и Volkswagen пренадлежат концерну Volkswagen AG.

Наш форум работает на платформе


Жми по кнопке и тестируй 30 дней!