* Регистрация    Гараж Гараж * Вход 


* Мы в TELEGRAM * Наши СТО * Чип-Тюнинг * Барахолка Polis.ua Партнер ОСАГО

В связи с участившимися атаками спам-ботов Активация новых пользователей осуществляется ВРУЧНУЮ Администраторами. Могут быть задержки.




Часовой пояс: UTC + 2 часа




Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 30 ]  На страницу 1, 2  След.
Автор Сообщение
Не в сети
СообщениеДобавлено: 04 янв 2011, 11:47 
Писатель
Аватара пользователя
Зарегистрирован: 25.11.2010
Сообщения: 50
Из: Ukraine (ua) Харьков
Авто: VW Passat B4 2.0 универсал
Репутация: 10
Положительная личность
Вчера(3.01.2011) рано утром еду по Белгородскому шоссе, в районе базы сокольники обганяю москвич(моя скорость 60км),занимаю правый ряд и меня тут же обганяет тойота, внизу возле заправки тормозит гаец(темное время суток,5-50 утра),не представившись сразу документы и тычет мне какой то прибор(очень похож на женский фен :)) )на котором цифири 101 и говорит что это моя скорость,я естественно в отказ,прошу предъявить доказательства, что это моя скорость,но в ответ токи мычание.Составили протокол и постанову,промурыжили полтора часа, почти все время просидел в своей машине,ничего не подписывал(чем раздосадовал крестника ndrew - Одинцова,вот ведь м...ло неугомонное) в итоге гаец бросил копии и права на крышу моего авто и гордо удалился.Во время вынужденного ожидания позвонил на гарячую линию в прокуратуру,чтоб гайцам веселее было работать :)) когда возвращался назад через 30 минут-"красавцы" уже дрыснули, видать не сложилось, но каку они мне сделали...Посему прошу откликнутся людей, что мне делать и как обжаловать постанову?
Копии прилагаю:
протокол

постанова

_________________
VW Passat B4 2.0 универсал


Последний раз редактировалось vetal67 04 янв 2011, 18:05, всего редактировалось 2 раз(а).

Вернуться к началу
Профиль
 
Не в сети
 Заголовок сообщения: Re: Прошу помощи.Опять гайцы...
СообщениеДобавлено: 04 янв 2011, 12:47 
Член клуба
Аватара пользователя
Зарегистрирован: 14.05.2010
Сообщения: 1720
Из: Ukraine (ua) Харьков
Авто: MB W169 '05 A170
Репутация: 173
Почетный союзник клубаПочетный союзник клубаПочетный союзник клубаПочетный союзник клуба
Награды: 1
vetal67 писал(а):
Посему прошу откликнутся людей, что мне делать и как обжаловать постанову?
в тебе є 10 діб щоб подати скаргу до даі або позов до суду ... я зазвичай роблю і те і те

далі дивимось в постанові за якою статею КУпАП тебе штрафують
та беремо приклад звідси для своєї статті ... підставляємо свої данні й викладаємо для обговорювання

гарно б було ще почитати гілку про штраф камрада ndrew

зі. підправь будь ласка заголовок теми ... додай статтю з постанови по якій штрафують
зі.зі. на майбутне: завжди підписуй протоколи ... накшталт, не згоден, не порушував, навіть коли моєш на думці що винен

_________________
MB W169 '05 A170 ... були ... Golf3 '92 1.8 AAM; Golf4 '03 1.8 AWP


Вернуться к началу
Профиль
 
Не в сети
 Заголовок сообщения: Re: Прошу помощи.Опять гайцы...
СообщениеДобавлено: 04 янв 2011, 15:17 
Член клуба
Аватара пользователя
Зарегистрирован: 05.04.2010
Сообщения: 1828
Из: Ukraine (ua) Днепропетровск
Авто: VW Golf 2, 1987г.
Репутация: 133
Друг клубаДруг клубаДруг клуба
Награды: 3
Я брал рыбу отсюда viewtopic.php?f=19&t=121, только читай внимательно и хорошо подумай чего хочешь от суда, заполняй и позыв в суд, опиши хорошо ситуацию у меня похожая была, токо меня так Шкода обошла, а пытались меня штрафонуть. Я выиграл. Если есть свидели, то вообще в шоколаде.
У меня судья суровый попался, но я не поленился почитал инфу про прибор и когда он не может работать это кстати существенно...

_________________
Изображение


Вернуться к началу
Профиль
 
Не в сети
СообщениеДобавлено: 04 янв 2011, 18:20 
Писатель
Аватара пользователя
Зарегистрирован: 25.11.2010
Сообщения: 50
Из: Ukraine (ua) Харьков
Авто: VW Passat B4 2.0 универсал
Репутация: 10
Положительная личность
crow_alex и BSA спасибо за помощь.С ситуацией ndrew ознакомился. Выкладываю черновик заявления в суд, ребят если можете подкорректируйте чего и как надо писать(не силен в судопроизводстве). И еще crow_alex подскажи пожалуйста каким образом доставить в суд(по почте или лично)? Да еще хотелось бы в обласное заехать-накатать на Одинцова бумагу(пускай ему весело служится и чтоб знал Фольксваген клуб)-вопрос как это сделать и что писать(образец если можно)
Заявление:
До Київського районого суду м.Харкова
вул. Блюхера, д. 7-б
Телефон: (0572) 650-422

Позивач:
Я
вул. ........4
Тел.:

Відповідач:
Одиненко Сергій Олександрович
прапорщик міліції, інспектор ДПС
УДАI ГУМВС України в м. Харків
вул. Шевченка, 26, м. Харків, 61013
тел. +38(057) 707-26-55


АДМІНІСТРАТИВНИЙ ПОЗОВ
про оскарження постанови по справі про адміністративне правопорушення

• Звільнено від сплати державного мита відповідно до ст.288 КпАП України.
• Цей позов підлягає розгляду у судах на підставі ст.288 ч.3 КпАП України, яка прямо передбачає право особи оскаржити до районного (прирівняного до нього) суду постанову органів державної влади та посадових осіб, до яких належать і органи ДАІ та їх посадові особи.

Цей позов підлягає розгляду в судах на підставі ст.288 ч.3 КУпАП України, яка прямо передбачає право особи оскаржити до районного (прирівняного до нього) суду постанову органів державної влади та посадових осіб, до яких належать і органи ДАІ та їх посадові особи.
«03» січня 2011 року близько 5 год. 50 хв. я рухався автомобілем Фолксваген Passat, державний номерний знак __________, по вулиці Бєлгородське шосе.Приблизно в цей час мене зупинив інспектор ДПС (нагрудний номер ХА 0166). Як виявилось причиною зупинки, за думкою інспектора, та згідно з його слів за показниками приладу Беркут № 0704063, стало порушення мною вимог пункту 12.4 Правил дорожнього руху України, за що передбачена відповідальність згідно ч.1 ст. 122 КУпАП. Але мені не було пред'явлено жодного доказу порушення, крім безпідставних звинувачень.
На мої заперечення стосовно того, що я не вчиняв дій, які порушували б Правила дорожнього руху України, а рухався відповідно до цих Правил та встановленої Правилами швидкості, інспектор склав протокол про адміністративне правопорушення від 03.01.2011 р. В протоколі зазначено, що я, Позивач, нібито порушив вимоги п. 12.4 Правил дорожнього руху і, що швидкість руху була виміряна приладом «Беркут № 0704063».
Також, не зважаючи на мої заперечення, і врахувавши свої думки достатніми Відповідач, інспектор ДПС Одиненко Сергій Олександрович, прийняв рішення про накладення адміністративного стягнення у вигляді штрафу в розмірі 300 грн., та виніс постанову серія АХ1 № 070314, в справі про адміністративне правопорушення від 03 січня 2011 року (копія додається).
Фактично мені співробітником ДАІ, що склав протокол, було продемонстровано тільки час на приладі, який ніби-то пройшов з моменту вимірювання швидкості. Встановити та довести, що вимірювалася швидкість саме мого автомобіля неможливо, адже за таких умов різниця навіть у кілька секунд може означати, що насправді виміряно швидкість автомобіля, який рухався попереду мене, позаду чи навіть в кількох десятках метрів від мого автомобіля в зустрічному напрямі, тим більш вимірювання проходило у темний час доби. Проконтролювати напрям дії прибору в руках інспектора, я, їдучи за кермом свого автомобіля не міг. При цьому маю зазначити, що у момент, близький до вимірювання швидкості, в напрямку центра міста поблизу мого автомобіля позаду рухався та обігнав мене на великій швидкості автомобіль Toyota. На зустріч також рухалось декілька автомобілів. Згідно показань спідометру фактична швидкість мого автомобіля була 60 км/год.
Необхідно також зазначити, що відповідно до ст. 251 Кодексу України про адміністративні правопорушення доказами в справі про адміністративне правопорушення є будь-які дані, що встановлюються протоколом про адміністративне правопорушення, поясненнями особи, яка притягається до адміністративној відповідальності, та показаннями технічних приладів та технічних засобів, що мають функції фото- і кінозйомки, відеозапису чи засобів фото- і кінозйомки, відеозапису, які використовуються при нагляді за виконанням правил, норм і стандартів, що стосуються забезпечення безпеки дорожнього руху. Але як вбачається із змісту протоколу про адміністративне правопорушення, до нього додається тільки постанова по справі про адміністративне правопорушення. Отже маємо прийти до висновку, що вимірювач «Беркут № 0704063» не має функцій фото- і кінозйомки, відеозапису, тому з огляду на положення ст. 251 Кодексу України про адміністративні правопорушення не може бути визнаний доказом по справі.
Відповідно до п. 2.13 Інструкції «З організації провадження та діловодства у справах про адміністративні порушення правил, норм і стандартів, що стосуються забезпечення безпеки дорожнього руху», до протоколу, складеного з використанням показань технічних приладів, долучаються фото-, відео або інші матеріали, на яких зафіксовані показання цих приладів. Також зазначу, що згідно з ст.14-1 КУпАП законною є тільки фіксування порушення приладами автоматичної фото-, кіно- або відео зйомки. Фіксування вручну не відповідає вимогам закону.
Зі змісту протоколу про адміністративне правопорушення вбачається, що до нього не надано будь-яких матеріалів, на яких зафіксовано показання приладу «Беркут № 0704063» в порушення наведеного положення.
Також маю зазначити, співробітник ДАІ під час вимірювання тримав вимірювальний пристрій у руці, що робить можливим рух назустріч автомобілю, швидкість якого вимірюється, внаслідок чого відносна швидкість, зафіксована приладом, збільшується на величину швидкості зустрічного руху інспектора або його руки з приладом в напрямку автомобіля, швидкість якого вимірюється. Коректне показання прибору можливе тільки при нерухомій його фіксації. Свідків того, яким чином інспектором було здійснено вимірювання і швидкість саме якого автомобіля він вимірював не було.
Таким чином при складанні протоколу про адміністративне правопорушення та винесенні постанови по справі про адміністративне правопорушення відповідачем порушені вимоги ст. 251 Кодексу України про адміністративні правопорушення, а також порушено положення ст. 280 Кодексу України про адміністративні правопорушення, адже відповідачем достеменно не встановлено, чи був винен у правопорушенні саме я, враховуючи, що окрім показань вимірювача швидкості руху «Беркут № 0704063» будь-яких інших доказів не наведено.

Отже протокол від 03.01.2011 р. мені було надано на підпис після його складання та підписання інспектором. Протокол я не підписував в зв’язку з тим що було ще темно,все відбувалося на вулиці і я не мав змоги і можливостей уважно ознайомитись зі змістом протоколу. Доказів про те, що швидкість на радарі належить саме моєму автомобілю, пред`явлено не було.

На підставі вищевикладеного та керуючись ст. ст. 7, 251, 252, 254, 255, 276, 287, 288, 289, 293 Кодексу України про адміністративні правопорушення, ст.10-15 Закону України „Про метрологію та метрологічну діяльність”, ст. 2, 6-11, 18, 19, 71, 104-106 Кодексу адміністративного судочинства України вважаю, що притягнення мене до адміністративної відповідальності за вчинення адміністративного правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 122 КУпАП є необґрунтованим, недоведеним з наступних причин:

рухаючись по автомобільній дорозі по вул.. Бєлгородське шосе я виконував вимоги Правил дорожнього руху України щодо дозволеної швидкості; жодних доказів порушення саме автомобілем, яким керував я, не наведено.
За таких умов вважаю, що у моїх діях немає складу правопорушення, у якому мене визнано винним зазначеною постановою.

Враховуючі вищевикладене вважаю, що постанова серія АХ1 № 070314 в справі про адміністративне правопорушення від 03 січня 2011 року є необґрунтованою, протиправною, незаконною та підлягає скасуванню.

ПРОШУ:
1. Прийняти позовну заяву до розгляду.
2. Визнати протиправною та скасувати постанову серії АХ1 № 070314 в справі про
адміністративне правопорушення від 03 січня 2011 р.
3. Викликати у судове засідання по справі, належно повідомивши про дату, мене та посадову особу, якою винесено постанову про адміністративне правопорушення.
4. Постанову серія АХ1 № 070314 від 03 січня 2011 року у справі про адміністративне порушення визнати недійсною та скасувати а справу про адміністративне правопорушення щодо мене закрити, за відсутністю у моїх діях складу такого правопорушення.

Додатки:
1. Копії адміністративного позову та доданих матеріалів у відповідності до кількості відповідачів.
2. Копія протоколу АХ1 № 194519 від 03.01.2011.
3. Копія постанови АХ1 № 070314 від 03.01.2011.

_________________
VW Passat B4 2.0 универсал


Вернуться к началу
Профиль
 
Не в сети
СообщениеДобавлено: 04 янв 2011, 23:41 
Член клуба
Аватара пользователя
Зарегистрирован: 14.05.2010
Сообщения: 1720
Из: Ukraine (ua) Харьков
Авто: MB W169 '05 A170
Репутация: 173
Почетный союзник клубаПочетный союзник клубаПочетный союзник клубаПочетный союзник клуба
Награды: 1
vetal67 писал(а):
С ситуацией ndrew ознакомился. Выкладываю черновик заявления в суд, ребят если можете подкорректируйте чего и как надо писать
в темі ndrew я писав про свою позицію щодо поменше води, побільше фактів по пунктах
крім того, в темі ndrew нижче є приклад де розбито по пунктам ... доречі там і прошу написано інакше

vetal67 писал(а):
не силен в судопроизводстве
подавати треба в суд за місцем прописки ... ти точно в київському прописан?
кількість копій (позову та додатків) = кількості відповідачів + 1 для суду ... для твоєї заяви 2 копії

vetal67 писал(а):
crow_alex подскажи пожалуйста каким образом доставить в суд(по почте или лично)?
без різниці
до суду ... можлива черги та не зручний графік (потрібен паспорт)
по пошті ... це 7 грн, теж можлива черга, але не треба щось пояснювати в канцелярії та зазвичай розташована ближче

vetal67 писал(а):
Да еще хотелось бы в обласное заехать-накатать на Одинцова бумагу(пускай ему весело служится и чтоб знал Фольксваген клуб)-вопрос как это сделать и что писать(образец если можно)
лист такий саме як позов, але поміняти шапку, назву на скарга (замість позова) та прошу(скоротити до скасувати)

vetal67 писал(а):
Заявление:
моя позиція булаб така:
не порушував
докази наведено з порушенням ст.251 (без фотофікесації)
інших доказів не наведено
в момент вимірювання швидкості мене обганяло інше авто
перший протокол тому розгубився не підписав
наведені свідки були зупинені пізніше: дорожню ситуацію на момент моєї зупинки не бачили і можуть засвідчити тільки те що я не підписав протокол

зі. ось тут наведено приклад виграної справи по схожій ситуації http://cripo.com.ua/?sect_id=8&aid=71142

_________________
MB W169 '05 A170 ... були ... Golf3 '92 1.8 AAM; Golf4 '03 1.8 AWP


Вернуться к началу
Профиль
 
Не в сети
СообщениеДобавлено: 04 янв 2011, 23:54 
Член клуба
Аватара пользователя
Зарегистрирован: 05.04.2010
Сообщения: 1828
Из: Ukraine (ua) Днепропетровск
Авто: VW Golf 2, 1987г.
Репутация: 133
Друг клубаДруг клубаДруг клуба
Награды: 3
crow_alex писал(а):
подавати треба в суд за місцем прописки ... ти точно в київському прописан?
кількість копій (позову та додатків) = кількості відповідачів + 1 для суду ... для твоєї заяви 2 копії

Подавать иск не местом прописки, а за местом проживания. Это точно, поскольку я прописан у себя на поселке, а проживаю в Днепропетровске. Просто в иске указываешь адрес проживания.

Я не поленился и отвез в суд сам, не знаю как у вас, в Днепре иски к гайцам идут без очереди и они на твоем экземпляре ставят печать о том, что иск принят. Можно конечно заказным или ценным отправить... Но почта теряется и при том реально... Есть письмо с описаловом, на почте составляеться перечень, что в конверте, ежели не дойдет то будет отмазка, что не по твоей вине.

_________________
Изображение


Вернуться к началу
Профиль
 
Не в сети
СообщениеДобавлено: 04 янв 2011, 23:57 
Член клуба
Аватара пользователя
Зарегистрирован: 05.04.2010
Сообщения: 1828
Из: Ukraine (ua) Днепропетровск
Авто: VW Golf 2, 1987г.
Репутация: 133
Друг клубаДруг клубаДруг клуба
Награды: 3
Скинь мне в личку мыло, я тебе скину свой позыв

_________________
Изображение


Вернуться к началу
Профиль
 
Не в сети
СообщениеДобавлено: 05 янв 2011, 09:10 
Член клуба
Аватара пользователя
Зарегистрирован: 14.05.2010
Сообщения: 1720
Из: Ukraine (ua) Харьков
Авто: MB W169 '05 A170
Репутация: 173
Почетный союзник клубаПочетный союзник клубаПочетный союзник клубаПочетный союзник клуба
Награды: 1
BSA писал(а):
Подавать иск не местом прописки, а за местом проживания. Это точно, поскольку я прописан у себя на поселке, а проживаю в Днепропетровске. Просто в иске указываешь адрес проживания.
згоден, але місце проживання треба довести ... найлегше пропискою в паспорті, але можливо договором аренди житла

_________________
MB W169 '05 A170 ... були ... Golf3 '92 1.8 AAM; Golf4 '03 1.8 AWP


Вернуться к началу
Профиль
 
Не в сети
СообщениеДобавлено: 05 янв 2011, 09:31 
Член клуба
Аватара пользователя
Зарегистрирован: 05.04.2010
Сообщения: 1828
Из: Ukraine (ua) Днепропетровск
Авто: VW Golf 2, 1987г.
Репутация: 133
Друг клубаДруг клубаДруг клуба
Награды: 3
crow_alex писал(а):
BSA писал(а):
Подавать иск не местом прописки, а за местом проживания. Это точно, поскольку я прописан у себя на поселке, а проживаю в Днепропетровске. Просто в иске указываешь адрес проживания.
згоден, але місце проживання треба довести ... найлегше пропискою в паспорті, але можливо договором аренди житла

Ни чем и ни кому доказывать свое место проживание доказывать не нужно (я так этого не делал вообще), поскоку при подаче иска ты/вы являетесь пострадавшей стороной и нет смысла указывать липовый адрес, по сути дела который нужен, что бы отправили уведомление о слушаньи дела. 100%
Точный адрес желательно указывать объекта на который подается иск (к гаи это не обязательно, но желательно), если не указан адрес суд не может вызвать ответчика, чем собственно нарушает конституцию, потому как ответчик не может дать оправдательные показания в суде. Поэтому адрес ответчика нужно указывать...

_________________
Изображение


Вернуться к началу
Профиль
 
Не в сети
СообщениеДобавлено: 05 янв 2011, 10:20 
Писатель
Аватара пользователя
Зарегистрирован: 25.11.2010
Сообщения: 50
Из: Ukraine (ua) Харьков
Авто: VW Passat B4 2.0 универсал
Репутация: 10
Положительная личность
С фактическим адресом проживания и пропиской в моем влучае все предельно просто-они совпадают.Сегодня подготовлю все документы,а завтра подъеду в суд и все отдам(предварительно прозвонился и все узнал).Буду боротся за свои права до конца,дело не в деньгах,а в принципе.Не хочу чтобы гайцы чуствовали себя королями на дорогах,тем более прапорщики,но это разговор отдельный :)

_________________
VW Passat B4 2.0 универсал


Вернуться к началу
Профиль
 
Не в сети
СообщениеДобавлено: 05 янв 2011, 10:44 
Член клуба
Аватара пользователя
Зарегистрирован: 05.04.2010
Сообщения: 1828
Из: Ukraine (ua) Днепропетровск
Авто: VW Golf 2, 1987г.
Репутация: 133
Друг клубаДруг клубаДруг клуба
Награды: 3
vetal67 писал(а):
С фактическим адресом проживания и пропиской в моем влучае все предельно просто-они совпадают.Сегодня подготовлю все документы,а завтра подъеду в суд и все отдам(предварительно прозвонился и все узнал).Буду боротся за свои права до конца,дело не в деньгах,а в принципе.Не хочу чтобы гайцы чуствовали себя королями на дорогах,тем более прапорщики,но это разговор отдельный :)

Абсолютно согласен, как бы от полтинника в карман гайцу не обеднеешь, но не охота себя чувствовать ЛОХОМ!

_________________
Изображение


Вернуться к началу
Профиль
 
Не в сети
СообщениеДобавлено: 05 янв 2011, 15:34 
Писатель
Аватара пользователя
Зарегистрирован: 25.11.2010
Сообщения: 50
Из: Ukraine (ua) Харьков
Авто: VW Passat B4 2.0 универсал
Репутация: 10
Положительная личность
Свершилось!Только что подал позов в суд,паспорта не надо,долго тетя рассматривала бумажки, но приняла(я человек скурпулезный в этих вопросах-налоговая научила :) ). Сказали ждать повестку,у них нынче годовой отчет, через недельку сам приеду поинтересоваться что и как. Теперь буду писать заяву в ГАИ, чтоб крестнику моему "медальку" выписали к Рождеству :)) crow_alex и BSA-ребята БОЛЬШОЕ СПАСИБО за помощь, от меня +1 в репу :) О дальнейших событиях буду держать форум в курсе.Интересно, а предводитель подал свою заяву?Было бы очень не плохо для Одиненко-в регулировщики бы перевели или еще куда,в общем на повышение :)))

_________________
VW Passat B4 2.0 универсал


Вернуться к началу
Профиль
 
Не в сети
СообщениеДобавлено: 05 янв 2011, 15:42 
Член клуба
Аватара пользователя
Зарегистрирован: 14.05.2010
Сообщения: 1720
Из: Ukraine (ua) Харьков
Авто: MB W169 '05 A170
Репутация: 173
Почетный союзник клубаПочетный союзник клубаПочетный союзник клубаПочетный союзник клуба
Награды: 1
vetal67 писал(а):
Свершилось!Только что подал позов в суд ...
в тебе залишилась копія позову з відміткою про вручення?

vetal67 писал(а):
Интересно, а предводитель подал свою заяву?
так він встиг, але на форумі мовчить ... не гарно це ;)

наступний крок: треба дізнатися на якого судді розподілено справу та телефон його помічника ... зазвичай це мені кажуть в канцелярії за телефоном

за даішників я б поки не брався ... стандартно в діях своїх підлеглих вони не знаходять помилок
однак, якщо до скарги прикласти рішення суду про скасування постанови та звернутися в київське управління, але це ще рано ...

_________________
MB W169 '05 A170 ... були ... Golf3 '92 1.8 AAM; Golf4 '03 1.8 AWP


Вернуться к началу
Профиль
 
Не в сети
СообщениеДобавлено: 05 янв 2011, 15:43 
Писатель
Аватара пользователя
Зарегистрирован: 25.11.2010
Сообщения: 50
Из: Ukraine (ua) Харьков
Авто: VW Passat B4 2.0 универсал
Репутация: 10
Положительная личность
crow_alex писал(а):
vetal67 писал(а):
Да еще хотелось бы в обласное заехать-накатать на Одинцова бумагу(пускай ему весело служится и чтоб знал Фольксваген клуб)-вопрос как это сделать и что писать(образец если можно)
лист такий саме як позов, але поміняти шапку, назву на скарга (замість позова) та прошу(скоротити до скасувати)

Скаргу подавать в 1 экземпляре?В течении какого времени и в каком порядке(оставить у дежурного по ГАИ,зарегистрировать или еще как)?

_________________
VW Passat B4 2.0 универсал


Вернуться к началу
Профиль
 
Не в сети
СообщениеДобавлено: 05 янв 2011, 15:46 
Писатель
Аватара пользователя
Зарегистрирован: 25.11.2010
Сообщения: 50
Из: Ukraine (ua) Харьков
Авто: VW Passat B4 2.0 универсал
Репутация: 10
Положительная личность
crow_alex писал(а):
vetal67 писал(а):
Свершилось!Только что подал позов в суд ...
в тебе залишилась копія позову з відміткою про вручення?

К сожалению нет.Отдал 3 экземпляра документов и все,сказали ожидать повестки. Мои действия?

_________________
VW Passat B4 2.0 универсал


Вернуться к началу
Профиль
 
Не в сети
СообщениеДобавлено: 05 янв 2011, 16:26 
Член клуба
Аватара пользователя
Зарегистрирован: 14.05.2010
Сообщения: 1720
Из: Ukraine (ua) Харьков
Авто: MB W169 '05 A170
Репутация: 173
Почетный союзник клубаПочетный союзник клубаПочетный союзник клубаПочетный союзник клуба
Награды: 1
vetal67 писал(а):
Скаргу подавать в 1 экземпляре?В течении какого времени и в каком порядке(оставить у дежурного по ГАИ,зарегистрировать или еще как)?
стандартна бюрократична процедура виглядаэ так:
в канцелярію установи куди звертаєшься подаєшь лист та його копію, на копії ставлять відмітку про прийняття та віддають тобі
ця копія з відміткою є твій докаї того що ти звертався в установу ... якщо відправляєш поштою то трохи інакше

vetal67 писал(а):
К сожалению нет.Отдал 3 экземпляра документов и все,сказали ожидать повестки. Мои действия?
навіть не знаю: я б спробував ще раз ... на новий рік може загубитися, а доказів нема
для початку попросив би щоб поставили печатку заднім числом, а якщо відмовлять подав би документи ще раз ... потім одну із справ закриєш

_________________
MB W169 '05 A170 ... були ... Golf3 '92 1.8 AAM; Golf4 '03 1.8 AWP


Вернуться к началу
Профиль
 
Не в сети
СообщениеДобавлено: 05 янв 2011, 16:32 
Писатель
Аватара пользователя
Зарегистрирован: 25.11.2010
Сообщения: 50
Из: Ukraine (ua) Харьков
Авто: VW Passat B4 2.0 универсал
Репутация: 10
Положительная личность
Ну ничего.Наведаюсь в понедельник в суд попытаюсь выцарапать у них копию,а нет подам опять документы

_________________
VW Passat B4 2.0 универсал


Вернуться к началу
Профиль
 
Не в сети
СообщениеДобавлено: 05 янв 2011, 20:03 
Член клуба
Аватара пользователя
Зарегистрирован: 05.04.2010
Сообщения: 1828
Из: Ukraine (ua) Днепропетровск
Авто: VW Golf 2, 1987г.
Репутация: 133
Друг клубаДруг клубаДруг клуба
Награды: 3
vetal67 писал(а):
Ну ничего.Наведаюсь в понедельник в суд попытаюсь выцарапать у них копию,а нет подам опять документы

Вообще довольно странно, секретарь провтыкал, он/она должны были взять все три экземпляра проверить их эдентичность на одном экземпляре поставить штамп с датой приема и отдать наруки позывачу

_________________
Изображение


Вернуться к началу
Профиль
 
Не в сети
СообщениеДобавлено: 05 янв 2011, 20:14 
Писатель
Аватара пользователя
Зарегистрирован: 25.11.2010
Сообщения: 50
Из: Ukraine (ua) Харьков
Авто: VW Passat B4 2.0 универсал
Репутация: 10
Положительная личность
BSA писал(а):
Вообще довольно странно, секретарь провтыкал, он/она должны были взять все три экземпляра проверить их эдентичность на одном экземпляре поставить штамп с датой приема и отдать наруки позывачу

Да действительно она взяла,проверила на идентичность,но ничего не проштамповала,а сказала-ждите повестки. Так что провтыкал я :)) по неопытности, а посему делаю себе завтра выходной(имею право) и завтра к 9 утра подъеду в суд-будем вместе искать позов по гарячим следам :) Не то чую меня крайним в этом бардаке сделают.

_________________
VW Passat B4 2.0 универсал


Вернуться к началу
Профиль
 
Не в сети
СообщениеДобавлено: 05 янв 2011, 20:17 
Член клуба
Аватара пользователя
Зарегистрирован: 05.04.2010
Сообщения: 1828
Из: Ukraine (ua) Днепропетровск
Авто: VW Golf 2, 1987г.
Репутация: 133
Друг клубаДруг клубаДруг клуба
Награды: 3
vetal67 писал(а):
BSA писал(а):
Вообще довольно странно, секретарь провтыкал, он/она должны были взять все три экземпляра проверить их эдентичность на одном экземпляре поставить штамп с датой приема и отдать наруки позывачу

Да действительно она взяла,проверила на идентичность,но ничего не проштамповала,а сказала-ждите повестки. Так что провтыкал я :)) по неопытности, а посему делаю себе завтра выходной(имею право) и завтра к 9 утра подъеду в суд-будем вместе искать позов по гарячим следам :) Не то чую меня крайним в этом бардаке сделают.

Фигня, либо завтра или аж 10-го, Рождество однако :))

_________________
Изображение


Вернуться к началу
Профиль
 
Показать сообщения за:  Поле сортировки  
Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 30 ]  На страницу 1, 2  След.
   Похожие темы   Автор   Ответы   Просмотры   Последнее сообщение 
В этой теме нет новых непрочитанных сообщений. Прошу оценить и собственно продам магнитолу с B5

в форуме Автомузыка и аксессуары

igorek_n

5

4235

11 май 2013, 20:43

igorek_n Перейти к последнему сообщению

В этой теме нет новых непрочитанных сообщений. VW представил Amarok в роли внедорожной скорой помощи

в форуме Новости

Сонэчко

0

3548

17 май 2011, 07:21

Сонэчко Перейти к последнему сообщению

В этой теме нет новых непрочитанных сообщений. Тема закрыта прошу удалить

в форуме Автомузыка

alladinb

11

9275

30 мар 2016, 22:57

VolksTDI Перейти к последнему сообщению

В этой теме нет новых непрочитанных сообщений. Прошу помочь юному таланту!!!

[ На страницу: 1, 2 ]

в форуме Общественная деятельность клуба

Megadriver

25

15293

25 ноя 2010, 17:21

Daemon76 Перейти к последнему сообщению

В этой теме нет новых непрочитанных сообщений. Ищу помощи, моториста 1.4 BMY (VW Golf 5 Универсал). Киев

в форуме Бензиновые двигатели

Shotake

9

7369

18 окт 2021, 08:29

fotokiev Перейти к последнему сообщению


Часовой пояс: UTC + 2 часа


Кто сейчас на конференции

Сейчас эту тему просматривают: нет зарегистрированных пользователей и 1 гостя


Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете добавлять вложения

Найти:
Перейти:  

© 2010-2011 VWCLUB.UA Всеукраинская общественная организация "Фольксваген Клуб"
Все права на торговые марки и символику VW и Volkswagen пренадлежат концерну Volkswagen AG.

Наш форум работает на платформе


Жми по кнопке и тестируй 30 дней!