* Регистрация    Гараж Гараж * Вход 


* Мы в TELEGRAM * Наши СТО * Чип-Тюнинг * Барахолка Polis.ua Партнер ОСАГО

В связи с участившимися атаками спам-ботов Активация новых пользователей осуществляется ВРУЧНУЮ Администраторами. Могут быть задержки.




Часовой пояс: UTC + 2 часа




Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 42 ]  На страницу Пред.  1, 2, 3
Автор Сообщение
Не в сети
СообщениеДобавлено: 18 мар 2011, 12:14 
Член клуба
Аватара пользователя
Зарегистрирован: 14.05.2010
Сообщения: 1720
Из: Ukraine (ua) Харьков
Авто: MB W169 '05 A170
Репутация: 173
Почетный союзник клубаПочетный союзник клубаПочетный союзник клубаПочетный союзник клуба
Награды: 1
ndrew писал(а):
Постанову забирать 21-го....Не знаю, мужики, жалобу в геи со всем клубным официозом делаем?
по 1-ше, вітаю :dr_ink:
по 2-ге, треба написати обов’язково, наприклад так ... результат = притягнуто до дісціплінарної відповідальності
Департамент ДАІ МВС України
вул. Лук'янiвська 62, м. Київ 04171
тел. +380(44)272-4659

ПІБ
вул.
тел. +38(067)

СКАРГА

Приводом для цього звернення є незаконні дії прапорщика Золіщук Геннадія Васильовича 3го взводу роти ДПС ОДДЗ м. Житомир. Інспектор Золіщук Г.В. склав протокол № АГ 681384 від 11.07.2009 про порушення вимог знаку 3.29 та виніс постанову № АМ 105570 від 11.07.2009 про штраф згідно з ч.1 ст.122 КУпАП щодо мене.

Не погоджуючись з постановою інспектора, я подав скаргу в Управління ДАІ Житомирської обл. Листом № 6/1299 від 15.04.2010 за підписом Руденко В.В. заступник начальник із ДАІ Житомирської обл. мені повідомили що внаслідок перевірки встановлено що інспектор Золіщук Г.В. правомірно виніс постанову, копія листа додається.

Водночас мною направлено запит до Департаменту ДАІ МВС України з проханням проінформувати мене щодо п.12.10 ПДР, а саме частини що стосується знаку 3.29. Листом № 4/К-1268 від 19.04.2010 за підписом Будник С.І. із Управління ДАІ МВС України мені повідомили що водія не може бути притягнуто до відповідальності у разі встановлення знаку 3.29 без проведення дорожніх робіт. Зі мною трапився саме такий випадок, копія листа додається.

Не погоджуючись з постановою інспектора, я вчинив позов до суду проти інспектора. 30.04.2010 суддя Тарасова І.В. Фрунзенського районного суду м. Харкова постановила: скасувати зазначену постанову, а саме № АМ 105570 від 11.07.2009, про адміністративне правопорушення копія постанови додається.

Відповідно до п.2.22 «Інструкції з оформлення працівниками Державтоінспекції МВС матеріалів про адміністративні порушення у сфері забезпечення безпеки дорожнього руху», що затверджена Наказом МВС України № 77 от 26.02.2009р.: "У разі скасування постанови в справі про адміністративне правопорушення внаслідок її неправомірного винесення за даним фактом проводиться службова перевірка. Стосовно винної посадової особи відповідно до положень Закону України "Про Дисциплінарний статут органів внутрішніх справ України" вживаються заходи дисциплінарного впливу, відомості про які додаються до матеріалів перевірки".

Крім того, хотів би звернути Вашу увагу на те що кожен співробітник міліції, а зокрема інспектор ДАІ, приносить присягу, текст якої затверджений постанова КМУ "Про затвердження нового тексту Присяги працівника органів внутрішніх справ України" в якій зокрема зазначено: «Якщо ж я порушу цю Присягу, то хай мене покарають за всією суворістю закону».

Вважаю, що таке істотне порушення вимог законодавства щодо громадянина з боку співробітника міліції є перевищенням з його боку службових повноважень, а отже, утворює склад злочину, передбаченого ч.1 ст.365 КК України. З іншого боку, допущення керівництвом підрозділу ДАІ таких порушень з боку працівників останнього, є службовою недбалістю, що утворює склад злочину, передбаченого ч.1 ст.367 КК України. На підставі викладеного,

П Р О Ш У :

1. Провести службове розслідування із метою з’ясування, чи інспектор Золіщук Г.В. та заступник начальника Руденко В.В. дійсно не володіють елементарними знаннями законодавчої бази діяльності ДАІ, чи, навпаки, свідомо ігнорують вимоги діючого законодавства; за висновками розслідування прийняти заходи дисциплінарного впливу до зазначених посадових осіб та їх безпосереднього начальника;
2. Зобов’язати УДАІ ГУМВС України Житомирської обл. вжити невідкладних заходів щодо додаткового вивчення співробітниками підрозділів ДАІ Конституції України, іншого законодавства, нормативних актів та інструкцій, що стосуються прав громадян, прав і обов'язків співробітників міліції, безпеки дорожнього руху. Та прийняти залік із вивченого матеріалу;
3. Відповідно до ст. 25 ЗУ «Про міліцію» за порушення прапорщиком Золіщук Г. В. 3го взводу роти ДПС ОДДЗ м. Житомир моїх прав і законних інтересів, зобов’язати Золіщук Г.В. публічно вибачитися.

Д О Д А Т К И :

1. Копія постанови від 30.04.2010 судді Тарасової І.В. Фрунзенського районного суду м. Харкова – 4 сторінки;
2. Копія листа № 6/1299 від 15.04.2010 із Управління ДАІ Житомирської обл.;
3. Копія листа № 4/К-1268 від 19.04.2010 із Управління ДАІ МВС України.
05.06.2010 З повагою, Корніліч О.О.

ndrew писал(а):
этот тянется с января?
не переймайся, головне щоб виконавча не мала питань по цьому штрафу
з нашими бюрократами треба мати гарну витремку ... у мого брата зараз розглядають справу 2008 року

схоже Конституцыйний суд на нашому боці ... решение Конституционного Суда Украины от 22.12.2010г. об официальном толковании ст.14-1 КоАП
Цитата:
обвинувачення не може ґрунтуватися на доказах, одержаних незаконним шляхом, а також на припущеннях;
усі сумніви щодо доведеності вини особи тлумачаться на її користь (частина третя статті 62)

детальніше від vvlaw
Цитата:
Конституционный Суд Украины признал, что презумпция невиновности распространяется на дела об административных правонарушениях! А это означает, что подход к доказыванию вины по этим делам, по сути дела, должен быть

пс. треба написати ще одне клопотання та вказати судді на це рішення КС

_________________
MB W169 '05 A170 ... були ... Golf3 '92 1.8 AAM; Golf4 '03 1.8 AWP


Последний раз редактировалось crow_alex 18 мар 2011, 12:26, всего редактировалось 2 раз(а).

Вернуться к началу
Профиль
 
Не в сети
СообщениеДобавлено: 18 мар 2011, 12:15 
Член клуба
Аватара пользователя
Зарегистрирован: 14.05.2010
Сообщения: 1720
Из: Ukraine (ua) Харьков
Авто: MB W169 '05 A170
Репутация: 173
Почетный союзник клубаПочетный союзник клубаПочетный союзник клубаПочетный союзник клуба
Награды: 1
daemon76 писал(а):
ndrew че ты ноешь...скоро сроки выйдут без всяких скарг та пропозыций :))
які строки? ... постанова вже винесена = строки закінчились :(

_________________
MB W169 '05 A170 ... були ... Golf3 '92 1.8 AAM; Golf4 '03 1.8 AWP


Вернуться к началу
Профиль
 
Показать сообщения за:  Поле сортировки  
Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 42 ]  На страницу Пред.  1, 2, 3

Часовой пояс: UTC + 2 часа


Кто сейчас на конференции

Сейчас эту тему просматривают: нет зарегистрированных пользователей и 1 гостя


Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете добавлять вложения

Найти:
Перейти:  

© 2010-2011 VWCLUB.UA Всеукраинская общественная организация "Фольксваген Клуб"
Все права на торговые марки и символику VW и Volkswagen пренадлежат концерну Volkswagen AG.

Наш форум работает на платформе


Жми по кнопке и тестируй 30 дней!