* Регистрация    Гараж Гараж * Вход 


* Мы в TELEGRAM * Наши СТО * Чип-Тюнинг * Барахолка Polis.ua Партнер ОСАГО

В связи с участившимися атаками спам-ботов Активация новых пользователей осуществляется ВРУЧНУЮ Администраторами. Могут быть задержки.




Часовой пояс: UTC + 2 часа




Начать новую тему Ответить на тему  [ 1 сообщение ] 
Автор Сообщение
Не в сети
СообщениеДобавлено: 29 ноя 2010, 12:10 
Очень Важная Персона
Аватара пользователя
Зарегистрирован: 17.05.2010
Сообщения: 4311
Из: Ukraine (ua) Киев
Авто: AUDI A4
Репутация: 410
Активист клубаАктивист клубаАктивист клубаАктивист клубаАктивист клубаАктивист клубаАктивист клубаАктивист клубаАктивист клуба
Награды: 4
Українська медсестра - фігурант міжнародного скандалу


Изображение
Американська адміністрація закликала не оприлюднювати інформацію

Американський конгресмен закликав визнати вебсайт Wikileaks терористичною організацією після того, як той опублікував тисячі шматків із секретного листування американських дипломатів.

Пітер Кінг, який є членом комітету з внутрішньої безпеки у Палаті представників, сказав, що Wikileaks ставить під загрозу життя американців та союзників США.
П'ять впливових газет опублікували шматки із деяких листів.
Навпередодні адміністрація США закликала вебсайт не оприлюднювати їх.
Документи, оприлюднені Wikeleaks, містять особисті коментарі на адресу багатьох світових лідерів.
Так, американські офіційні особи називали італійського прем'єр-міністра Сильвіо Берлусконі слабким та неефективним, а президента Франції Ніколя Саркозі - вразливим та авторитарним. Тоді як афганський лідер Хамід Карзай змальований як надзвичайно слабкий та підозріливий.
А один з американських дипломатів розповів, що лівійський лідер Муаммар Каддафі завжди мандрує зі "звабливою блондинкою" - українською медсестрою.

Бетмен і Робін

Значна увага присвячена Росії, зокрема прем'єр-міністр Владімір Путін згадується як "альфа-самець", а президент Медвєдєв, як ідеться далі, є лише помічником Путіна: "Він є Робіном Бетмена-Путіна".

Я погоджуюсь із тими в Пентагоні, хто каже, що, можливо, на руках співробітників Wikileaks буде кров. Загроза може бути з боку Ірану, Північної Кореї та низки інших країн. Ми зараз ведемо війну, я хочу сказати, що світ стає дедалі небезпечнішим.
Сенатор Ліндсей Грехем


Окрім того, в документах чимало уваги присвячено критиці США на адресу британських лідерів. Китай там звинувачують у частих кібер-атаках, а про Саудівську Аравію зазначено, що її лідер закликав США завдати удару по Ірану.

У Білому домі публікації назвали небезпечними. Це, як зазначено в офіційній заяві, створює загрозу для американських дипломатів та розвідників. Пентагон заявляє, що вже підвищив безпеку своїх комп'ютерних систем, щоб відвернути подібні витоки інформації в майбутньому.

Висока ціна

Сенатор від республіканців Ліндсей Грехем виступає за покарання тих, хто стоїть за Wikileaks:
"Я погоджуюсь із тими в Пентагоні, хто каже, що, можливо, на руках співробітників Wikileaks буде кров. Загроза може бути з боку Ірану, Північної Кореї та низки інших країн. Ми зараз ведемо війну, і я хочу сказати, що світ стає дедалі небезпечнішим. І якщо ви зможете покарати цих людей, спробуйте зробити це".
Подібні заяви лунають і від американських демократів:
"Люди, які оприлюднили ці документи, насолоджуються увагою до себе. Але, чесно кажучи, ми можемо заплатити за це дуже високу ціну. Я сподіваюся, що ми зможемо з'ясувати, звідки вони отримали ці дані і покараємо винних відповідно до закону", - наголошує сенатор Клер МакКаскілл.
Wikileaks не вперше оприлюднює секретну інформацію про Сполучені Штати. Широкого розголосу раніше цього року набув "злив військової інформації" про війну в Іраку.
З документів зокрема випливало, що американські командувачі знали, що іракська влада застосовувала тортури до в'язнів.
Засновник вебсайту Wikileaks Джуліан Есендж наполягає, що оприлюднює документи, аби розповісти правду.

_________________
Каждый нормальный человек на самом деле нормален лишь отчасти.


Вернуться к началу
Профиль
 
Показать сообщения за:  Поле сортировки  
Начать новую тему Ответить на тему  [ 1 сообщение ] 

Часовой пояс: UTC + 2 часа


Кто сейчас на конференции

Сейчас эту тему просматривают: нет зарегистрированных пользователей и 0 гостей


Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете добавлять вложения

Найти:
Перейти:  
cron

© 2010-2011 VWCLUB.UA Всеукраинская общественная организация "Фольксваген Клуб"
Все права на торговые марки и символику VW и Volkswagen пренадлежат концерну Volkswagen AG.

Наш форум работает на платформе


Жми по кнопке и тестируй 30 дней!